Авторизація

HomeКультураОфіційноVI Етно-Тур-Фест "Бурштиновий Шлях" (+ розклад транспорту, карта, програма)

VI Етно-Тур-Фест "Бурштиновий Шлях" (+ розклад транспорту, карта, програма)

( 4 Votes )

Цього року Фестиваль відбудеться уже вшосте. Розгорнеться він у купальські дні 7-9 липня, а головними локаціями фестивалю стануть смт. Володимирець та с.Біле.

У програмі фестивалю відкриття Туристично-інформаційного офісу-музею, виступи етнографічних фольклорних та естрадних колективів з усієї області та України, ярмарки, туристичні квести та подорожі вузькоколійкою, поліська смакота і незмінна гостинність володимирчан.

Отож, Володимирець та Біле чекають гостей!

Кожен учасник фестивалю матиме змогу відвідати Музей вузькоколійної залізниці та історії Поліського краю, депо вузькоколійної залізниці с.Антонівка.

Вирушаючи до нас не обов’язково брати з собою важкі сумки з продуктами та напоями, адже все необхідне Ви зможете придбати на фестивалі. Місцеві кухарі нададуть можливість скуштувати страви традиційної поліської кухні.

Для гостей та учасників фестивалю працюватимуть майстер – класи традиційних народних ремесел, якими багате рівненське Полісся.

Проживати та харчуватися Ви зможете в агросадибах, а також в відведеному для наметового містечка місці зі своїм наметом.

Для дітей та молоді діятиме ігрове містечко з цікавими атракціонами.

До ваших послуг будуть вироби майстрів народного мистецтва з бурштину (картини, намисто, браслети, перстні) лози (коробки, коші), дерева (макітри, рамки, картини, підсвічники), соломи (брилі), вишивки (рушники, серветки, картини). Тут Ви зустрінете коваля і художника, майстра по виготовленню поліських постолів та пасічника тощо.

 

Пропозиції по забезпеченню ночівлі гостей фестивалю на період 7-9 липня 2017 року

1.     Володимирецьке ВПУ №29 – 15 ліжко/місць (ціна за добу – 60 грн.).

     Контактні телефони: 097-901-36-34, (03634) 2-59-79.

2.     Володимирецький районний колегіум – 20 ліжко/місць (у  гуртожитку, 12 – ліжко/місць, можлива ночівля в наметах 30 місць (база відпочинку с. Воронки), ціна  за добу – 70 грн.

     Контактні телефони:  097-87-66-372.

3.     ОСГ «Дари природи» – і  8 ліжко/місць (100-150 грн. за добу).

     Контактні телефони: 098-67-36-972.

4.     Кафе-бар «Магнат» з кімнатами відпочинку – 4 кімнати (3, 3, 6, 4-містні) – 150 грн. за добу.

     Контактні телефони: (03634) 2-60-69, 050-24-09-492.

5.         РОК «Біле озеро» – від 97-173 грн. без харчування за добу, комплекс розрахований на 468 ліжко/місць.

     Контактні телефони: 067-360-35-74 (телефонувати з 8.00 по 17.00

     год., крім четверга та неділі).

6. Приватна база відпочинку «Озеро Воронки»  – 17 номерів:

         (2-місні)   100 грн. ліжко/місце за добу (3 номери);

         (2-місні) –  150 грн. ліжко/місце за добу (4 номери);

         (2-місні) – 125 грн. ліжко/місце за добу (10 номерів).

 

Контактні телефони: 067-107-80-09, 066-361-57-45.

 

 

Розклад маршрутки Володимирець - Біле 8 липня 2017

11.00 смт. Володимирець - с.Біле 12.30

13.30 с. Біле - смт. Володимирець 15.00

15.30 смт. Володимирець - с.Біле 17.00

18.00 с. Біле - смт. Володимирець 19.30

 

Розклад маршруткиз смт Володимирець до ст. Володимирець  8 липня 2017

Відправлення від тц. Рікос 10.20 – ст. Володимирець 10.40

Відправлення від ст. Володимирець 20.20 – тц. Рікос 20.40

 

Графік екскурсійного рейсу вузькоколійного потягу Антонівка – Біла (08.07.2017).

Станція

Прибуття

Відправлення

Антонівка

 

10.00

Пл. 10 км.

10.21

10.22

Володимирець

10.44

10.45

Пл. Андруга

10.56

10.57

Хиночі

11.10

11.11

Пл. Воронки

11.24

11.25

Пл. Луково

11.39

11.40

Біла

12.00

 

 

Графік екскурсійного рейсу вузькоколійного потягу Біла – Антонівка (08.07.2017).

Станція

Прибуття

Відправлення

Біла

 

19.00

Пл. Луково

19.20

19.21

Пл. Воронки

19.36

19.37

Хиночі

19.50

19.51

Пл. Андруга

20.06

20.07

Володимирець

20.20

20.21

Пл. 10 км.

20.45

20.46

Антонівка

21.07

 

 

Розклад руху екскурсійного потяга Антонівка – Зарічна.

Станція

Прибуття

Відправлення

Антонівка

 

6.40

Пл. 10 км.

7.01

7.02

Володимирець

7.24

7.25

Пл. Андруга

7.36

7.37

Хиночі

7.50

7.51

Пл. Воронки

8.04

8.05

Пл. Луково

8.19

8.20

Біла

8.34

8.35

Пл. Млинок

8.47

8.48

Борова

9.02

9.03

Пл. Перекалля

9.16

9.17

Пл. Тиховир

9.32

9.33

Острівськ

9.46

9.47

Пл. Локниця

9.59

10.00

Пл. Морочне

10.15

10.16

Пл. Пармська

10.29

10.30

Зарічна

10.45

 

 

Розклад руху екскурсійного потяга Зарічна - Антонівка.

Станція

Прибуття

Відправлення

Зарічна

 

12.25

Пл. Пармська

12.40

12.41

Пл. Морочне

12.55

12.56

Пл. Локниця

13.09

13.10

Острівськ

13.21

13.22

Пл. Тиховир

13.36

13.37

Пл. Перекалля

13.50

13.51

Борова

14.04

14.05

Пл. Млинок

14.19

14.20

Біла

14.35

14.36

Пл. Луково

14.48

14.49

Пл. Воронки

15.02

15.03

Хиночі

15.16

15.17

Пл. Андруга

15.30

15.31

Володимирець

15.45

15.46

Пл. 10 км.

16.07

16.08

Антонівка

16.30

 

 

 

 

 


 Програма VІ – го регіонального відкритого Етно - Тур - Фесту «Бурштиновий шлях» в рамках проекту «Поліський трамвай» 7-8-9 липня 2017 року


час.термін проведення

Назва події. Місце

1 – й день

ЕТНО - ДЕНЬ.смт. ВОЛОДИМИРЕЦЬ

10.00-20.00

Робота «Екологічної варти».         

12.50

Зустріч туристичного  велопробігу «Вараш-Володимирець»

10.00-14.00

Зустріч колективів, учасників. Реєстрація. Акредитація ЗМІ.            

11.00-17.00

Тур-акція  «Вибери собі подорож».

11.00

Відкритий районний турнір з пляжного волейболу (Володимирецький районний колегіум).

11.00

Сеанс одночасної гри в шахи переможця 4 етапу кубка області Д.Андрєєва.

12.00-20.00

Робота дитячого ігрового  містечка.

10.00-20.00

Робота майстрового містечка (виставка-ярмарок виробів народних умільців та виробів з природних матеріалів).

Робота виставкового містечка.

Робота ярмаркового містечка (презентація та ярмарок традиційних страв Поліського регіону).

Робота інтерактивного майданчика (народні танці, співи).

Майстер-класи. (виготовлення вареників з лісовими ягодами (чорницями, суницями,  традиційних народних ремесел та промислів Полісся).

11.00-11.45

Брифінг

12.00-12.45

Відкриття туристично-інформаційного офісу-музею  «Бурштиновий шлях». Прес-конференція для засобів масової інформації за участю керівників району та організаторів фестивалю.

13.00-13.30

Урочисте відкриття Етно-Тур-Фестивалю (концертний майданчик).

13.30-18.00

«Фест-концерт» за участю професійних та аматорських колективів, України, Рівненщини. 

20.00-22.30

Молодіжна вечірка «Поліські зорі» (Етно-гурт «Дуліби», Павло Міщук, Леонід Репета).

22.30-23.00

Фаєр-шоу «Fire dance»з  театралізованим купальським дійством.

2 – й день

ТУРИСТИЧНИЙ ДЕНЬ.СТАНЦІЯ БІЛА

8.00-21.00

Робота «Екологічної варти».        

11.00-19.00

Робота дитячих  ігрових містечок.

11.00-16.00

Проведення спортивних акцій, турнірів.

11.00-17.00

Тур-акція  «Вибери собі подорож».

12.00-19.00

Робота майстрового містечка (виставка-ярмарок виробів народних умільців).

Робота виставкового містечка.«Поліська гостина» - презентація та ярмарок страв місцевої кухні. Майстер-класи.

Робота ярмаркового містечка.

Робота інтерактивного майданчика (народні танці, співи).

13.00-18.00

Гала-концерт за участю фольклорних колективів Володимирецького, Зарічненського, Дубровицького районів.

21.00

Фест-шоу  «Під вечірнім небом». (Фестиваль фарб «HolliShow», Вірка Сердючка (Богдан Ковалюк),Тетяна Хоменюк, клубна вечірка DS DJS)

3 – й день

ДЕНЬ ЕКОЛОГІЇ ТА ДОВКІЛЛЯ.

7.00-18.00

«Екологічна варта» - екологічні акції, квести. Підсумки. Від’їзд учасників. (смт Володимирець, с. Біле).

 

ЕКСКУРСІЇ.   7-9 липня

13.00-18.00

Екскурсії  до туристично-інформаційного офісу-музею  «Бурштиновий шлях» смт.Володимирець.

( за попередньої реєстрації та формування груп)

10.00-20.00

Маршрут № 1.

Екскурсії вузькоколійною залізницею за маршрутом «Поліський трамвай» ст. Антонівка - Володимирець - Воронки - Біле - Воронки - Володимирець - Антонівка (ст.Біле-знайомство з туристичним продуктом Полісся)

В програмі відвідування:

    -   фотостопи на зупинках;

    -   знайомство з станцією Біла;

    По мірі формування груп:

    -   подорож гужовим транспортом навколо озера та до лісу;

    -  подорож гужовим транспортом до парома та найдовшого дерев’яного  залізничного мосту в Україні;

    -  подорож гужовим транспортом до місця паломництва  «Луківських хрестів».

10.00-20.00

Маршрут № 2.Селище Володимирець.

В програмі відвідування:

     -    палац Красицького;   

     -   пам’ятки  оборонного зодчества литовсько-польської доби, рештки дерево-земляного бастіонного замку ХVІ- ХVІІ ст.

     -    Свято-Успенський храм;    

     -    Районний  історичний музей;     

     -    ОСГ «Дари природи».

     -  Володимирецький районний колегіум (музей, міні-зоопарк).

Організаційний комітет

 

Коментарі   

 
0 # Гість 28.06.2017, 09:48
коли буде маршрут 1 і де можна на нього записатися? Роз'ясніть подробно.
Відповісти
 
 
0 # Гість 29.06.2017, 08:23
Доброго времени суток.. Интересует информация о мероприятии Маршрут №1 (экскурсия узкоколейкой) Будет ли данная экскурсия 7 липня) ??? Очень, хотелось бы попасть с ребенком. Где можно записаться на данную подорож) спасибо, за ответ.

з павагою, з м.Дніпра
Відповісти
 
 
+12 # Людмила 29.06.2017, 17:28
відповідальний за реєстрацію екскурсійних маршрутів : Валерій Коцар 097 17 15 486
деталі тут: http://culturepolissya.com/204-burshtynovyi-shliakh-zaproshuie
Інформацію про власників агросадиб, туристичну інфраструктуру та маршрути в Володимирецьком у районі можна отримати: на веб-сайті райдержадмініст рації www.volodrda.gov.ua, облдержадмініст рації, www.rv.gov.ua, Володимирецької ЦРБ , , Володимирецької дитячої бібліотеки , регіональному веб-сайті «Рівненщина туристична» (http://rivne.travel/ua), групі у Facebook «Володимиреччин а культурна» https://www.facebook.com/groups/
до зустрічі на фестивалі!!
Відповісти
 
 
0 # user 06.07.2017, 07:06
А що за волейбольний турнір має бути? І хто може приймати участь?
Відповісти
 
 
0 # Гість 06.07.2017, 10:08
На відрізку автотраси між Володимирцем та Красносіллям лежать на обочині дороги повалені бурею дерева.
Відповісти
 
 
0 # Гість 08.07.2017, 09:47
А хто знає як знайти в вк хлопців які були на атракціоні де треба пригати?
Відповісти
 
 
+27 # Гість 08.07.2017, 20:10
В УЖАСЕ от сегодняшней Владимирецкой организации феста,точнее от её отсутствии.
К организатору, Валерию Коцару,дозвонит ься ни до, ни во время, ни после феста, НЕ ПРЕДСТАВЛЯЕТСЯ ВОЗМОЖНЫМ- не принимает вызов, либо отклоняет его, либо отключает телефон!
Обещенного автобуса к кукушке на 10.20,НЕБЫЛО,вм есто него подогнали Газель,куда чудом сумели утрамбоваться желающие.
С села Біле обещенного автобуса на 18.00 на Владимирец НЕБЫЛО вообще!
Со станции Владимирец, от кукушки транспорта НЕБЫЛО,люди с детьми,была девушка с травмой ноги, шли 7км.пешком!
Позор!!! Вы хотите сохранить кукушку, привлечь инвесторов и туристов? Или сидя в кабинетах показывать видимость работы для сохранения своих окладов?
Відповісти
 
 
-9 # Свій 09.07.2017, 07:22
А я ШОКОВАНИЙ такими як ти продажними шкурами, що сидять в оргкомітеті фесту, знають всі недоліки і нічого не роблять,щоб виправити їх, в потім пишуть москальською мовою, ніби сам "з Дніпра". Скотиняка ти і запроданець! Недоліки бувають у всіх на роботі, але є ще пiдари в команді організаторів. Такими зрадниками і хворіє наша ненька Україна. Слава справжнім патріотам України! Ганьба зрадникам усіх рівнів!!!
Відповісти
 
 
+7 # Гість 09.07.2017, 19:03
Валерій Коцар відповідав за реєстрацію екскурсійних маршрутів, а не за перевезення пасажирів.
Відповісти
 
 
+8 # Гість 09.07.2017, 10:22
Сьогодні від 10-ї телефон пана Коцара теж не відповідає( І не відомо є ті екскурсії, чи нема. Центр туристичної інформації поки закритий. Мабуть рано. Втім графіку його роботи ніде не помічено. В історичному музеї Сб, Нд - вихідні. Тому він теж закритий.
Відповісти
 
 
+11 # Гість 10.07.2017, 06:50
09.07.2017 до мене ніхто не телефонував. А в суботу музей був відкиритий. якщо не дзвонили чи не були навіщо писати. Валерій Коцар.
Відповісти
 
 
-3 # Гість 10.07.2017, 19:18
Валерій Коцар! Поясніть, будь ласка, чому не відповідали на дзвінки 05,06,08 липня 2017р.? У Володимирці їжа можливо і була,а у с.Біле, як вже писав,тільки шашлик з хлібом.
Відповісти
 
 
-6 # Свій 10.07.2017, 21:27
Слухай ти, вічноголодний бомж, іди в АТО там тебе і накормлять і в окоп спати положать а "гради" колискову заспівають.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 11.07.2017, 09:18
Перепрошую, 09.07 я набирав ваш номер з помилкою. Щодо музею - в неділю був закритий. Зовсім закритий
Відповісти
 
 
+11 # Гість 09.07.2017, 14:45
можливо чогось не розумію,але для мене в першу чергу фестиваль-це поліська кухня,де можна поласувати варениками та млинцями з різними ягодами, де можна скуштувати юшку.
вранці в 12 годин на площі - ніхто із сільських рад того всього не продавав. млинці лише у одних найшла,був, але не продавались мовляв,ще не торгуємо. в 5 годин прийшла знову - ніде нічого не продавалось в принципі. люди самі собі тупо приїхали до Володимирця поїсти своїх же млинців. та набухатись у себе під ларьком.
польова кухня. вона була? де?
традиційні напої по типу медовухи і наливки? такого не продавалось.
обіцяні майстер-класи по виготовленню вареників де були?
Відповісти
 
 
+9 # Гість 10.07.2017, 11:21
Шановний "гість". Я, сільський голова Балаховицької сільської ради, Давидюк Вадим Васильович був у складі нашої делегації. Ви пишете НЕПРАВДУ. Біля нашого куреня продавалися різні страви( не буду перераховувати) та напої (в тому числі "калганівка","з убрівка" і класично чиста... Напроти нас молоденькі дівчатка ( я так думаю ПТУ) робили вареники. А згорнули свій курінь ми вже при заході сонця. Так що не вносте антирекламу.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 10.07.2017, 16:47
то може я на ваш курінь і попала коли нарешті найшла млинці, та їх не продавали , бо "я тут просто стою, мене попросили постояти".
я о,бігала все і ніде, я кажу вам -ніде не продавались млинці або вареники.
якщо на весь фестиваль стояв один курінь - то це не показник.
минулого разу без проблем можна було купити будь-яку страву в кожному, в КОЖНОМУ курені. і щоб купити млинець, його не треба було шукати пів-дня.
самі курені були організовані так -сяк, називається "аби відчепились". з усіх сільських рад постарались лише 2 курені , які дійно прикрасили свій курінь і було на що глянути. всі інші для годиться поставили напів-пустий стіл, свій ларьок пообвішували для годиться напів-рушниками . це все виглядало "ми тут для галочки". цей фестиваль і поруч не стоїть з тим, що був минулого разу.
Відповісти
 
 
-5 # Свій 10.07.2017, 21:32
Ще одна голота без млинців осталось. Треба було самій наколотити та хлопцям в АТО з Інгою відправити, а не писати тут в коментах мемуари, яка ти була голодна. В окопи йди там ситно і затишно!!!
Відповісти
 
 
+3 # Гість 11.07.2017, 05:45
Треба було гроші які виділили на нібито "Етно-Тур-Фест" , віддати хлопцям в АТО, більше користі було б.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 10.07.2017, 16:50
найжирніший мінус цього фестивалю - присвячений природі,він був не на природі, акцент зробили на звичні для всіх розваги та надувні батути, які Володимирець бачить кожного масового гуляння. організатори не прописали , де саме буде кожен з пунктів програми. в результаті прийшлось бігати по всій території фестивалю навманя, так половину і пропустивши.
скажіть, чим цей псевдофестиваль відрізнявся від того самого дня селища ?
нічим. якби людина прийшла з бухти-барахти на свято, вона б ні в жизнь не здогадался б, що вона потрапила саме на фестиваль.
багато людей було, бо їхали на фестиваль
.а потрапили на балаган якийсь.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 09.07.2017, 15:05
я вже вдруге на фестивалі і є з чим порівняти. минулого разу було цікавіше. програма була насиченіша, кухня була колоритніша. природа поруч.
було більше виступаючих гостей, самих туристів було більше.
чому в програмі не було вказано, де що буде відбувались?лиш е ввечері проходила біля БК і лише по табличці здогадалась, що можливо там були ті майстер-класи, і то не факт.
багато людей обурено тим, що фестиваль відбувся в центрі селища, а не хоча б в парку. поки що ніхто з моїх знайомих володимирчан не сказав, що фестиваль йому сподобався
дійство нічим не відрізнилось від звичайного планового заходу з піснеплясками.
зрозуміло,що пророблена величезна робота самими організаторами, але багато недопрацьовано. а шкода.
Відповісти
 
 
-5 # Гіcть 10.07.2017, 21:42
В такому разі заглянь на бюджет фестивалю, коли депутати райради (очільники: Ковенько/Савоні к) зменшили бюджет в 4 рази, то звідки "виступаючі гості" візмуться? від сирості? Чи може безкоштовні таблички десь є, чи гроші на сцену в парку ти надав? Чи ти може і є Савонік, що спочатку гроші не виділив, а тепер сидиш і "ботиш", що все не так???
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 11.07.2017, 13:51
Достатньо було облаштувати просто майданчик, майданчики, а не клепати сцену.
Взагалі, для чого той парк садили? Для забігайлівки клєтки? Для бухаловки? Добре що хоч храми там будуються. Хоча і їх можна було будувати не в парковій зоні. Але то вже інша тема.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 09.07.2017, 19:17
ну це вже така традиція теперішньої влади "Слава Україні!" перекриває всі недоліки. А такі що пішки йшли 7 км, і не могли з Білого виїхати ще й незадоволені цим - москалі, агенти кремля. Зручно!
Відповісти
 
 
+8 # Гість 10.07.2017, 07:06
Шановні! Навіщо образливі слова? Це так спілкуються справжні українці? Яка різниця якою мовою людина спілкується? Люди їхали здалеку, прокладали свій шлях згідно розкладам що надали організатори. По факту дістатись навіть Рафалівки виявилось важко.Були люди з Білорусії які змогли дістатись до Сарн біля 24.00, і ночівля під відкритим небом! Якщо не впевненний чи буде транспорт- не розміщуй розклади на сайтах! І так званна "Поліська кухня" в с.Біле, це шашлик з хлібом і все!(не враховуючи морозиво та солодку вату). Люди їхали додому голодні! Слава Україні!
Відповісти
 
 
-3 # Гість 10.07.2017, 13:07
Якщо комусь щось не сподобалося,то організуйте ще краще.Організат ори зробили те, що зробили.Як і у кожному великому заході бувають різні недоліки.Дякую всім хто доклав зусиль до проведення свята.І глядачів було досить багато...
Відповісти
 
 
0 # Гість 11.07.2017, 17:06
:lol: :P а мені до вподоби попригушки артистки Андрєєвої-дирек тора... співає,аж безсоромно платтячко до пупіка злітає...хочу ще!!
Відповісти