HomeГромадиГромади

Громади

Відкрита заява колективу газети “Володимирецький вісник”

( 0 Votes )

Шановні читачі!

Колектив нашої газети, як і більше 100 редакцій по всій Україні, ПІДТРИМУЄ Заяву Національної асоціації українських медіа (НАУМ), адже ситуація складається так, що під загрозу поставлено саме існування місцевої преси країни.

 

ОТГ в дії: враження сільських голів

( 0 Votes )

Як ми розповідали у попередньому номері газети, два тижні тому сільські голови, секретарі місцевих рад населених пунктів навколо Володимирця та небайдужі жителі побували з робочим оглядовим візитом у Миляцькій ОТГ, яка знаходиться на території Дубровицького району.

Мали вдосталь часу, аби обміркувати все побачене, почуте, аби ще раз перерахувати все те, що, певно, і так давно обраховано, і зробити певні висновки. Окремі враження та емоції від поїздки – нижче.

 

Акція "Допоможи допомагати" (+фото)

( 0 Votes )

6 березня у Володимирці відбулася акція «Допоможи допомагати» Мета заходу – привернути увагу до онкохворих діток, більше знати про їх потреби та дати їм зрозуміти, що вони не наодинці зі своїми проблемами.

На жаль, у нашому районі нині 15 діток перебувають на лікуванні зі страшним діагнозом.

 

Небесна сотня не забута

( 0 Votes )

20 лютого уся країна вшановувала полеглих Небесної Сотні.

Аби  згадати жертовний подвиг тих, хто загинув під час Революції Гідності, до районного Будинку культури прийшла громада Володимиреччини: учасники АТО, учні місцевих шкіл, представники влади та звичайні небайдужі.

 

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Володимирецькій РДА

( 0 Votes )

 

19 лютого 2018 року у залі засідань райдержадміністрації (смт Володимирець, вул. Грушевського, 56) відбудуться установчі збори громадської ради при Володимирецькій райдержадміністрації за участю представників інститутів громадянського суспільства.

 

Сторінка 1 з 12