Авторизація

HomeГромадиГромадиВраження жителів району від оновленої лікарні

Враження жителів району від оновленої лікарні

( 7 Votes )

Напевно, на цю подію очікувала переважна більшість жителів району, включаючи головного лікаря, медичний персонал і депутатів районної ради. Особливо чекали на неї ті, кому не раз доводилося годинами стояти в черзі до лікаря у вузенькому коридорі «тимчасової» поліклініки. Попри думку багатьох, мовляв, ремонт затягнеться на довгі-довгі роки, відкриття  лікувального закладу відбулося менш як за 3 роки (почалася реконструкція у 2013-му).

У день події ми вирішили запитати у людей про їх враження від оновленого корпусу  КЗ «Володимирецької  центральної районної лікарні».

 Володимир, 49 років: «Тільки позитивні враження. Очікували на цю подію вже кілька років. Ось перед нами така красива лікарня, тепер і нам є чим пишатися. Напевно, найбільша заслуга в цій справі головного лікаря та держави. Стільки років не могли ніяк розпочати ремонт. Добре, що держава пішла нам назустріч».

Наталія, 41 рік: «Ми довго чекали на відкриття лікарні, на приїзд нашого Президента… Ми дуже змерзли, але задоволенні від того, що відкриття відбулося, що Петро Олексійович знайшов вільну хвилинку  і завітав до нас. Настрій справді святковий, адже не так часто у Володимирці буває подія такого рівня. Заслуга, на мою думку, керівництва. Завдяки йому були знайдені і виділені кошти на ремонт.

Тамара, 52 роки: «Лише хороші враження від сьогоднішньої події. Нарешті наша влада хоч трохи подумала про народ, про необхідність такого закладу для населення!»

Віталій, 23 роки: «Ще не був в приміщенні, але те, що бачу ззовні, мені подобається. Помітно, що до відкриття готувалися так, як і до приїзду Петра Порошенка (посміхається). Не вірив до останнього, що буде Президент.  В цілому все сподобалося, лише б трішки менше показовості. Коли перший раз мав приїхати Петро Олексійович, знайшлася техніка і дороги порозчищали – усе, як і має бути. А так то техніки не вистачає, то коштів».

Сергій, 55 років: «Прекрасно. Все на вищому рівні. Для поліського краю це дійсно відкриття. Та й Президент до нас вперше приїздить. Для жителів району – це великий подарунок, такий лікувальний заклад. У першу чергу, на мою думку, це заслуга місцевої  влади. Адже в такий час вони зуміли вирішити це питання».

Тетяна, 34 роки: «Від лікарні лише хороші враження. Наші лікарі супер-фахівці. Оновлена лікарня  це підтвердить. Заслуга в цьому як районної ради, так і держави в цілому».

Надія, 56 років: «Вдячні Господу за таку лікарню. Не всі люди, напевно, до кінця усвідомлюють, наскільки важливий для нашого краю цей подарунок. На відкриття прилетів Петро Порошенко. Це вже багато що означає. Дуже була рада бачити Президента. Лише приємні враження від відкриття лікарні, від зустрічі. Заслуга в цьому, на мою думку, районної ради».

Віра, 27 років: «Все сподобалося. Побільше б таких радісних подій, новин у нашому районі. Приємно, що на відкриття зібралося стільки людей. Дуже приємна атмосфера. Мені здається, що такі хороші події якось зближують людей, змушують повірити, що все не так погано, що є зміни, і що так багато що може змінитися. Головне, аби ми цього прагнули, аби влада цього прагнула. Спільними зусиллями можна багато чого досягнути. Усім нам бажаю, аби таких чудових подій було побільше. Щоб кожен з нас прагнув щось змінити в своєму селі, місті, обласному центрі – будь де, головне, аби на краще. Ну і миру, звичайно,  усім нам!»

Олена, 32 роки: «Враження супер. Порошенко теж супер. Сподобалося, що він зупинився, поговорив з людьми, вислухав їх, що взагалі приїхав. Насправді все було дуже гарно, на високому рівні. На мою думку, в усьому, що ми з вами зараз бачимо,  заслуга головного лікаря.

Тарас, 22 роки: «Тепер і в лікарню можна піти (посміхається). Те, що було і те, що ми бачимо зараз, – це справді величезне досягнення для головного лікаря, медпрацівників, для районної ради та й жителів району в цілому. Хочеться, аби медпрацівники не розчаровували, а, навпаки, більше допомагали людям, добросовісно і більш відповідально відносилися до своєї роботи. Тоді все буде прекрасно».

Олександр, 28 років: «В цілому все сподобалося. Така кількість працівників міліції, охорони, людей, цей так званий «пропускний пункт» – все це ще раз підтверджувало важливість цієї події і рівень її організації. Хочеться подякувати усім, хто був задіяний до будівництва, до фінансування. Це дійсно хороша справа, про яку не варто забувати».

Вікторія, 19 років: «Якщо чесно, дивлюся зараз на лікарню, і не вірю, що такий лікувальний заклад тепер є у нашому Володимирці. Приємно вражена від виступу Президента, від тієї кількості людей, які тут зібралися. Хочеться, аби таких приємних подій було дуже-дуже багато».

Андрій, 39 років: «Влада може, якщо захоче! Нарешті маємо лікарню європейського рівня. І проблему з дорогою, бурштином влада теж може вирішити, аби лише було  бажання». 

Марія, 64 роки: «Ніколи не думала, що в нас буде така лікарня і що побачу Президента у Володимирці. Сьогодні покинула усю домашню роботу і пішла на відкриття. Все дуже сподобалося. Приємно бачити усіх радісними. Дякуємо усім, хто був задіяний у цій справі».

Олександр, 17 років: «Все сподобалось, окрім охорони  Петра Порошенка – не дали селфі з Президентом зробити (посміхається)».

Віктор, 33 роки: «Лікарню побудували, ще б дороги зробити – і можна спокійно  жити.

Спілкувалася Ольга ПЕШКО.

 

Коментарі   

 
+16 # Siegfried 02.02.2016, 17:21
Запитаєте про враження через півроку-рік. А покищо так, як то мовиться:"Нове ситечко на кілочку". Поживемо - побачимо. Фахівці у нас хороші. Можливо і не найкращі, але...
Відповісти
 
 
-1 # hope 02.02.2016, 22:01
На що заслуговуємо, те і маємо ( стосовно фахівців)
Відповісти
 
 
+26 # Гiсть 02.02.2016, 21:11
Тетяна, 34 роки: "Заслуга в цьому районної ради",
Надія, 56 років: «Заслуга в цьому, на мою думку, районної ради»,
Тарас, 22 роки: ... величезне досягнення ...районної ради",

оце лизнули - так лизнули. ніби то депутати за свої гроші робили ремонт
хочу нагадати: ГРОШІ НАШІ - ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, а влада - найнята нами!

але ж вам так хочеться "заслужити від районної ради" дозвіл на приХватизацію редакції газети ВВ, що "не зализали б "
Відповісти
 
 
+19 # Гість 02.02.2016, 22:34
агов!! районне керівництво!! а де світло на вулицях селища( наприклад,вул.С оборна)???? в 6 годин вечора так темно, хоч око виколи!! :sad: :cry: :eek: :-x
Відповісти
 
 
+41 # Житель 02.02.2016, 23:08
Дана статя нагадує випуск новин на телеканалі ТРК "Україна", тільки там хвалять Ахметова, а тут головного лікаря та владу. Навіщо цей піар? Соромно читати замовні публікації.
Відповісти
 
 
-10 # xosяin 03.02.2016, 10:08
Хто замовляв? Ви замовляв? Кілько одвалили?
Відповісти
 
 
0 # xosяin 03.02.2016, 10:39
А якщо серйозно, то невже ви думаєте, що Ковенько буде бавитися в такі іграшки і замовляти якесь опитування? А журналісти, які ні копійки з районного бюджету не отримують, радісно кинуться виконувати наказ і підтасовувати респондентів чи писати "з пальця" хвалебні оди депутатам і голові? Чи у вас є ілюзії, що депутати скинулися і зі свого кармана оплатили таку заказуху?
Коротше, треба Олі тільки подякувати, що вона наважилася піти в натовп і щось питати в людей. Молодець, нехай почастіше виходить в люди і вивчає глас народу. Не всі так радісно хвалять владу, як видається в даному опитуванні (мабуть, всі були в ейфорії від візиту Президента (історична ж подія) і готові були владу на руках носити). Тільки не бийте журналістів... 8)
Відповісти
 
 
+14 # Гість 03.02.2016, 14:33
Згідна. Люди на фоні ейфорії висказали те, що було в той момент на душі. Не знаю чи в інтервю вони висловлювали свої думки про показуху. Но її було забагато. До і підчас приїзду П.О.П. Ясно, що дорогих гостей стрічають так, що хату вимивають до блиску і готують найсмачніші страви. Але добре що траву зеленкою не малювали. :lol: :P
Відповісти
 
 
+13 # xosяin 03.02.2016, 15:02
Зате бруківку мішковиною витирали, готуючись до першого візиту! :lol:
Відповісти
 
 
-6 # Гість 03.02.2016, 12:09
Я думаю як би в людей провели опитування, куди вкласти 100 млн грн в дорогу, чи лікарню, думаю сказали б дорогу, і добра дорога більше допомогла б лікарні ніж реконструкція, поки довезеш людину так розтрусить, що може померти...
Відповісти
 
 
+17 # Житель 03.02.2016, 21:30
Думки про замовність статті закрадаються з огляду на тільки позитивні відгуки, а де демократія? Можливо я і погарячкував написавши про замовність статті, але якщо вона не замовна то як мінімум підлабузницька. Може краще б Оля пішла в народ і запитала про думки щодо нашої влади стосовно вирішення скажімо проблем площі та перегонів. Думаю хвалебних відгуків було б менше. Що стосується оплати заказухи зі свого карману, то коли ви бачили, щоб чиновники платили за щось зі свого карману?
P.S.Шановний xosяin пишіть будь ласка або "Ви замовляли", або "ти замовляв", бо вас не дуже можна зрозуміти. А на рахунок "одвалили" питання мабуть потрібно переадресувати. ..
Відповісти
 
 
+6 # Гість 11.02.2016, 16:49
Напишу і свої враження від відвідування лікарні. Про які високі стандарти Ви всі кричите. В поліклініці не працює банальний ліфт. І боляче дивитись на літніх людей, що змушені пішки підніматись на 4 поверх. І от хочеться знати, ліфт так і не буде працювати, чи запрацює коли приберуть рекламний щит.
А так "Все хорошо прекрасная маркиза, все хорошо все хорошо".
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 60 гостей на сайті