Авторизація

HomeГромадиГромадиПроект “УКРАЇНА SPEAKING”: долучайтесь!

Проект “УКРАЇНА SPEAKING”: долучайтесь!

( 1 Vote )

Знання іноземних мов дозволяють розширити горизонти можливостей для реалізації своїх ідей і професійних амбіцій. Україна Speaking – це національна програма з популяризації та вивчення іноземних мов в Україні, яка координується командою Go Global та вже підтримана ключовими гравцями з державної сфери, зі сфери бізнесу, культури, а також іноземними донорами, включаючи посольства США, Канади та країн Євросоюзу.

Мета програми – підняти проблему “вивчення” іноземних мов, привернути увагу молоді та надати доступ до можливостей.

Місія програми – зробити українців повноправними членами світової спільноти.

Саме в підтримку національної програми Україна Speaking by Go Global Президент оголосив 2016 рік Роком англійської мови.

Веб-сторінка ресурсу – http://uaspeaking.org/

Відділ внутрішньої політики, зв'язків із засобами масової інформації та громадськістю 

Коментарі   

+1 # Lavr 26.02.2016, 10:59
В дискусії про недопустимість незнання випускниками шкіл таблички множення мені доводили, що табличка множення - це непотрібна річ. Значить, подумав, інші предмети гризуть зубами, так їх вивчають. Але коли редакція сайту (респект!) опублікувала інформацію про проект Україна Speaking, побачив, що зацікавленості у вивченні іноземних мов теж немає. З 23.02 по 26.02.16 р. замітку прочитали аж...92 рази, а якщо викинути кілька моїх відвідувань, то й ще менше. Ні педагоги, ні учні не зацікавились дійсно корисними можливостями вивчати мови. А жаль! Продовжуємо сидіти в болоті байдужості, пофігізму та очікування від влади (Порошенка, Яценюка) покращення життя вже сьогодні. Так не буде! Треба працювати над собою.
Відповісти

-1 # Гість 26.02.2016, 17:19
Lavr, ти перекручуєш слова, ніхто не говорив, що табличка множення - це непотрібна річ, а говорили, що знання чи не знання таблички множення не показник освідченності та майбутнього успіху. Мій життєвий досвід показує, що на даний час, найважливіші (з точки зору побудови успішної кар'єри) предмети - це іноземні мови та інформатика. Та скажи мені, що корисного в цій статті, що б її заходили читати? Чим вона може допомогти у вивченні мов? Ті хто викладає англійську чи цікавиться її вивченням і так знають, що це рік англійської мови. Моя донька навчається всього навсього в 4 класі і вже в цьому році прийняла в двох всеукраїнських конкурсах. Я вже не кажу про старшокласників , що до репетиторів ходять, в літню школу. А високий рівень іноземної мови не дає жодна школа. А інших можливостей в нас її вивчати нема. От якби в статті писалось про відкриття курсів саме у Володимирці - відвідувачів було б в рази більше. А так стаття не про що. Соломія.
Відповісти

-3 # Siegfried 26.02.2016, 11:37
Наша свиня і наші гуси не розмовляють англійською. І працюючи в полі ми спілкуємося своєю українськЕю володимиреЦкЕю. А декілька термінів ШІФТ, ЕНТЕР, КОНТРОЛ ІКС, КОНТРОЛ Це, КОНТРОЛ Ве, ДЕЛЕЙТ. можна вивчити і без всіляких курсів. Нам би свою державну добре вивчити.
Відповісти

+3 # Lavr 26.02.2016, 12:02
Пане Зігфрід, і Ви теж вважаєте, що іноземні мови вивчати не треба, як і табличку множення? Далеко зайдемо. Не далі свиней - гусей, але їм не треба знати тих декількох англійських термінів, які Ви навели. Хоч я думаю, що це був жарт.
Відповісти

+1 # Siegfried 26.02.2016, 15:18
Я і жартома, і всерйоз, і від третьої особи також. А про свою, державну, я цілком серйозно. Тому за правилом Штірліца-Ісаєва я цю фразу написав останньою. (Штірліц знал что послєдняя фраза запоминаєтся лучше всего. )
А ще мені здається, що нам потрібно вивчати китайську. А в майбутньому ще й італійську і іврит. Он директор новітньої школи, не будемо називати прізвища, щоб не переходити на особистості, похвалявся, що, напевно, в його закладі будуть вивчати китайську. І дуже гарно і логічно це мотивував Але щось не склеїлось... Мабуть учитель Сунь-Хунь Дзи по дорозі заблукав. Адже дорога далека з Піднебесної до Вишитої колоссям і калиною.
Іноземну треба вчити. Англійську обов'язково. Хоча вона бідна і протівнюща. Наша багатша і мелодійніша. А от наприклад, привезли сусідові в"єтнамських поросят. А він в"єтнамської не вчив. Тому як не кричить, як не обзиває їх, а вони його не слухаються, не розуміють.
І табличку множення треба вчити. Я на полі без калькулятора і рахівниці спробував помножити на пальцях так, як тут нас вчила Соломія. (треба було моркву на капусту помножити) Як не крутив свої пальчики, як я їх не загинав, а всеодно виходить д у л я
Відповісти

0 # Гість 26.02.2016, 18:25
Учи браточку-німцю німецьку у жизні пригодиться.При їдеш до нас з Миколою то посидимо добре і вже через час точно по ненашому забалакаємо.А той директор школьний,шо вже геть здурів,чи шо?
Відповісти

Додати коментар

Захисний код
Оновити

На даний момент 150 гостей на сайті