Перший шериф в Україні – наш земляк

( 0 Votes )

 

Його ім’я Геннадій Шеляг-Баєчко.

Він народився у селі Хиночі Володимирецького району в багатодітній родині. Навчався в Рівному, звідки його й забрали на службу в Афганістан. Дослужував армійську службу в Калінінграді. А після армії обрав фах правоохоронця.

Навчався у вищій школі міліції в Києві. Виростив сина. При перших реформах в органах внутрішніх справ, коли в Україні почали запроваджувати поліцейську систему країн Заходу, першим в Україні став шерифом і одержав квартиру у селищі Клевань.

Його ім’я записане в історію української поліції. Сьогодні Геннадій Шеляг-Баєчко – пенсіонер. Провідує у рідному селі Хиночі матір Марію Омелянівну Шеляг-Баєчко, яка народила четверо братів.

Вл.інф.

ілюcтрація з мережі Internet

 

У вас недостатньо прав для коментування.