Авторизація

HomeНовиниВ районі

До уваги читачів газети «Володимирецький вісник»!

( 0 Votes )

 

 

Повідомляємо, що черговий номер газети надійде до поштових відділень та у продаж у п’ятницю, оскільки четвер є державним вихідним днем. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

 

 

Мікрорайон «Аеродром» дочекався каналізації (+фото)

( 0 Votes )


 

Уже добрий тиждень на кількох вулицях мікрорайону «Аеродрому» у Володимирці працює важка техніка – трактори та екскаватори риють вздовж вулиць глибокі ями для прокладання каналізаційних труб.

Отож поки що місцями тут проїхати майже неможливо, бо дорога повністю перекрита піщаними кучугурами.

 

Урочисто підняли Державний Прапор України (+фото)

( 1 Vote )

 

23 серпня відбулися урочистості з нагоди підняття Державного Прапора України. Через всю центральну площу Володимирця діти пронесли величезний жовто-блакитний стяг, за ними пройшла колона з жителів селища.

 

Які результати ЗНО мають абітурієнти Володимиреччини?

( 0 Votes )


 

Підсумки ЗНО-2017 вже підбили в Українському центрі оцінювання якості освіти. Ознайомитися з ними у розрізі предмету та конкретної школи може кожен охочий за посиланням zno.testportal.com.ua/stat/2017. У таблицях подано детальну інформацію про кількість учасників (у відсотках від загальної кількості), які отримали рейтингову оцінку від 100 до 200 балів.

 

Відшуміла «Погорина» (+фото)

( 1 Vote )


 

19 серпня на площі у с. Городець відбувся традиційний благодійний молодіжний фестиваль «Погорина», який зібрав навколо себе небайдужих жителів та гостей села. Фестиваль проходить у Городці вже вшосте. Нинішній – не лише ради розвитку культури та дозвілля місцевих жителів, але й ради доброї справи.

 

Сторінка 1 з 258

На даний момент 177 гостей і 1 користувач на сайті