6 вересня о 23:00 жителя села Нетреба, 1986 року народження, востаннє бачили біля річки Горинь. Там він розпивав спритні напої, і більше його не бачили. Є підозра, що він втонув. Ведеться розшук, будуть залучені водолази.
Про цей факт повідомили рятувальники.
Вл.Інф
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє