HomeНовиниДСНС повідомляєУ Володимирці горів трансформатор

У Володимирці горів трансформатор

( 0 Votes )

06 березня о 18:31 до чергової служби ГУ ДСНС області за номером «101»  надійшло повідомлення про загорання в закритій трансформаторній підстанції в смт. Володимирець по вул. Поліській 1.

За вказаною адресою було негайно направлено черговий караул 11-ї державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю вогнеборці встановили, що пожежа виникла в двохповерховій цегляній будівлі розміром 4х4 м.

Після того, як за кілька секунд енергетики відключили будівлю від електропостачання, рятувальники подали на гасіння водяний ствол. Будівля була врятована. Ніхто з людей не постраждав.

Наразі причина загорання встановлюється.

ГУ ДСНС України у Рівненській області

 

У вас недостатньо прав для коментування.