Авторизація

HomeНовиниДСНС повідомляєСпецкостюми для вогнеборців (+фото)

Спецкостюми для вогнеборців (+фото)

( 2 Votes )

Рятувальники Володимиреччини отримали від меценатів 5 комплектів нового сучасного бойового одягу англійського виробництва «Брістол»

Загальновідомо, що робота рятувальників пов’язана із безпосереднім ризиком для життя та здоров’я. Тому якість захисного спорядження під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій відіграє неабияку роль.

Сумно констатувати, але про якість наявного в пожежно-рятувальних підрозділах захисного одягу для вогнеборців ще радянського, чи навіть сучасного вітчизняного виробництва залишає бажати кращого.

Проте слід відмітити, що вже кілька років підряд, як в області, так і на Володимиреччині відмічається покращення становища з оновлення та доукомплектування пожежно-рятувальних підрозділів спеціальним захисним одягом та оснащенням. І значну роль в цьому відіграє небайдужість до даної проблеми благодійників, які усвідомлюють, що оснащення рятувальників не лише захищає їх від вогню, а й дає їм змогу ефективніше працювати в екстремальних умовах, ліквідовувати пожежі та відповідно рятувати майно громадян.

У січні цього року завдяки відомому на Рівненщині і поза її межами меценату та благодійнику Віктору Ничипоровичу М’ялику в якості допомоги від нього рятувальники вже отримали 6 комплектів сучасного бойового одягу англійського виробництва.

Володимирецькі рятувальники встигли випробувати його на практиці, і відгуки про нього однозначно позитивні. Так, під час гасіння пожежі в приватному господарстві у селі Воронки 24 лютого температура горіння була така висока, що вогонь не те що гасити було складно, а й навіть на подвір’ї цього господарства неможливо було перебувати. Лише завдяки цим костюмам рятувальники змогли наблизитися до місця пожежі та почати її гасіння. Завдяки цьому вдалося врятувати від знищення житловий будинок, який на момент прибуття рятувальників вже от-от мав загорітися від сусідньої охопленої вогнем будівлі. Хоча й слід констатувати, що даний бойовий одяг частково пошкодився від пожежі, проте самі рятувальники ніяких травм не зазнали.

А вже 26 березня, завдячуючи знову ж таки Віктору Ничипоровичу М’ялику, а також приватним підприємцям району, які долучилися до цієї важливої справи – Сергію Володимировичу Аврамишину, Віктору Петровичу Ямпольському, а також ТОВ «Профіб-Україна» в особі Василя Васильовича Жоловаго, – для рятувальників Володимиреччини вдалося придбати 5 новеньких комплектів сучасного бойового одягу англійського виробництва «Брістол», який характеризується підвищеними властивостями захисту, витримує безпосередній вплив вогню (до 15 сек.), морозостійка (до -40°С), не пропускає воду, має масу менше 4 кг., витримує значне розривне навантаження.

 

Вогнеборці зазначають, що одяг зручний та якісний. А найголовніше – він дійсно здатен захистити, що дає змогу працювати в екстремальних умовах та рятувати людські життя та матеріальні цінності.

Надана благодійниками допомога без перебільшення дуже актуальна, а її необхідність доведена на практиці. Тож будемо сподіватися, що з часом матеріально-технічне забезпечення рятувальників буде лише покращуватися, що дозволить їм якісно та оперативно виконувати свою нелегку, проте вкрай важливу роботу.

Андрій Муравинець,

начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 124 гостей на сайті