HomeНовиниОфіційноСтартувала кампанія „Декларування-2013”

Стартувала кампанія „Декларування-2013”

( 0 Votes )

З 1 січня поточного року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2012 році. Декларації про доходи прийматимуться до 1 травня 2013 року. З метою створення сприятливих умов для виконання громадянами свого конституційного обов’язку та покращання рівня обслуговування підприємців та громадян, державною податковою службою України створено новий сервіс «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», що дозволить громадянам заповнювати та направляти до податкової служби декларацію про майновий стан та доходи через Інтернет.

 

Для користування послугою платнику слід отримати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення.

На офіційному веб-порталі податкової служби (www.sts.gov.ua) вже з’явився спеціальний банер, у якому детально пояснюється порядок заповнення декларації та її додатків.

Така новація позбавить громадян необхідності відвідувати податкову для звітування. Оскільки подавати декларацію потрібно за місцем реєстрації, особливо зручним цей сервіс стане для тих платників, в яких відрізняються адреси реєстрації та фактичного проживання.

Нагадаємо, електронний цифровий підпис можна безкоштовно отримати в представництві Центру сертифікації ключів, що у м. Рівне, вул. Відінська,8, каб.203 (ІІ поверх). Реєстрація користувачів відбувається щоденно з 9.00 до 20.00 години, крім суботи та неділі. А саму програму можна вільно завантажити з веб-порталу податкової.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю 

Володимирецького відділення КОДПІ


 

 


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити