Авторизація

HomeНовиниОфіційноЗміни до бюджету селища прийнято (+фото)

Зміни до бюджету селища прийнято (+фото)

( 2 Votes )

Понад 6 годин напруженої емоційної та інтелектуальної роботи чекало минулого тижня на тих депутатів Володимирецької селищної ради, які чесно виконують свій обов’язок перед виборцями, представляючи їх інтереси на засіданнях сесії.

Попри непросте завдання обговорити та знайти спільну мову у 67 питаннях різного характеру, винесених на засідання сесії, ціною кількох десятихвилинних перерв та провітрювань приміщення депутатам вдалося прийняти рішення та мирно розійтися.

Спочатку народні обранці довго ставили питання представнику поліції, який звітував про стан законності, боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку за минулий рік. Питали про гучне, підняте газетою питання із ігровим бізнесом на території селища, кількість та роботу дільничних, ситуацію із порушенням режиму роботи торгово-розважальними закладами та навіть тими, які діють незаконно, не сплачуючи до казни жодних коштів. А ще – дотримання правил дорожнього руху. Зважаючи на отримані відповіді, визнали роботу поліції незадовільною.

Далі ж доволі оперативно розглянули питання звіту селищного голови, внесли зміни до Регламенту, затвердили перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади селища, погодили паспортизацію 9 об’єктів тощо (перелік усіх питань розміщений на сайті селищної ради). Питання фінансування робіт з поточного ремонту доріг і вулиць та інших робіт, що виконуються за кошти місцевого бюджету, перенесли на розгляд наступної сесії.

 


 

Чомусь не вистачило голосів, аби затвердити Програму «Безпечне місто на 2018-2020 роки», – хоча проект бере участь в обласному конкурсі проектів та високо оцінений журі, тож має всі шанси на перемогу. Минулого року було прийняте рішення виготовити проектно-коштористу документацію (ПКД) на влаштування відеонагляду. Уже витратили на це 30 тисяч, нині ж чомусь це вже нікому не цікаво – якщо ж не буде Програми "Безпечне місто", проект профінансувати неможливо. Селищний голова Олександр Осмолович зазначив, що така реакція депутатів, можливо, через подання документів на конкурс без попереднього рішення сесії. Проте, якщо депутати не бачать потреби брати участь у проектних конкурсах, то нелогічною видається й посада спеціаліста по залученню інвестицій у селищній раді. З таким риторичним твердженням до депутатів звернувся по обговоренню Олександр Осмолович.

Також було прийнято Кодекс етики депутата селищної ради, що хоча й не передбачає будь-якої юридичної відповідальності за неетичну поведінку, проте його порушення депутатом ради може призвести до репутаційних втрат. Подібний кодекс було прийнято також на останній сесії Рівненської міської ради.

Так дістались до чи не найголовнішого питання сесії – прийняття змін до бюджету. Аби не каламутити довго воду, вирішили розглянути спочатку ряд земельних та подібних питань, а вже вкінці повернутися до бюджетного, добре все виваживши. Так і зробили.

Тож вже у час, який точно не назвеш робочим, взялися за пропозиції змін до бюджету на 2018 рік. Довго дискутували, що варто взяти до уваги, а з чим можна почекати, весь час обраховуючи, чи вміщаються у конкретний ліміт. Як влучно порівняв Олександр Осмолович, потреби селища – це письмовий стіл, а бюджет – то лише розмір папки, яка на тому столі лежить.

 


 

Гаряче дискутували, зважували усі «за» і «проти», і вже навіть були готові зробити перерву, давши час у кілька днів бюджетній комісії на вивчення пропозицій. Проте знайшли компроміс, тож проголосували і за зміни до бюджету.

За ними передбачено кошти на поточний ремонт доріг, виготовлення містобудівної та землевпорядної документації для селища – генплан, детальний план, план зонування, зміна меж селища. Важливим пунктом стали кошти на завершення робіт з будівництва закритого дощового колектора по вулиці Повстанців. Виділили кошти і для матеріальної допомоги на лікування, утримання електроліній та ремонт електрообладнання, виготовлення ПКД на поточний ремонт доріг (по зверненнях громадян, білощебеневе покриття окремих вулиць).

Передбачили і видатки на виготовлення ПКД на будівництво тротуарів (по вулиці Повстанців - від Соборної до Київської та по вулиці Київській – вздовж стадіону та до ВПУ), утримання доріг у зимовий період, проведення технічної інвентаризації та паспортизації об'єктів благоустрою селища, виготовлення ПКД на будівництво мережі автономної системи вуличного освітлення (вулиці Повстанців та Соборна), виготовлення ПКД на капітальний ремонт дороги по вулиці Повстанців (від вулиці Соборна до Миру), а також коригування ПКД з реконструкції штучної водойми ("басейну").

Втомлені, але задоволені, що не доведеться збиратися ще раз, десь після восьмої вечора розійшлися по домівках.

Вікторія Черпак.

Фото автора

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 70 гостей на сайті