Авторизація

HomeНовиниОфіційноВідбудеться пленарне засідання селищної ради

Відбудеться пленарне засідання селищної ради

( 0 Votes )

З метою забезпечення гласності та прозорості у діяльності Володимирецької селищної ради повідомляємо, що на 22.03.2018 р. о 14:00 год в приміщенні Володимирецької селищної ради призначене пленарне засідання 30-ої сесії селищної ради.

У відповідності до розпорядження селищного голови від 09.03.2018 р. на розгляд ради винесені питання:

1.       Про заслуховування інформації про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території смт. Володимирець у 2017 році.

2.       Про звіт селищного голови.

3.       Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади селища.

4.       Про внесення змін до Регламенту роботи Володимирецької селищної ради.

5.       Про внесення змін до рішення Володимирецької селищної ради від 21.12.2017 р. №1070 «Про затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку селища Володимирець, цільових програм з інших питань місцевого самоврядування».

6.       Про затвердження Кодексу етики депутата Володимирецької селищної ради.

7.       Про участь депутатів у пленарних засіданнях селищної ради.

8.       Про розгляд депутатського запиту депутатів Володимирецької селищної ради.

9.       Про затвердження типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є власністю територіальної громади селища Володимирець.

10.    Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно, що є власністю територіальної громади селища Володимирець, та пропорцій її розподілу.

11.    Про затвердження плану проведення технічної інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою смт Володимирець.

12.    Про внесення змін до Цільової програми «Правовий захист інтересів громади селища Володимирець» на 2018 рік.

13.    Про придбання приватизованого майна.

14.    Про співфінансування робіт з поточного ремонту доріг і вулиць та інших робіт, що виконуються за кошти місцевого бюджету.

15.    Про списання з балансу КП «Аква» багатоквартирних житлових будинків.

16.    Про розгляд клопотання КП «Аква» щодо передачі в оренду частини контори (зал).

17.    Про затвердження Програми «Безпечне місто на 2018-2020 роки».

18.    Про участь в обласному конкурсі проектів територіальних громад.

19.    Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2017 рік.

20.    Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

21.    Про розгляд заяви гр.Тарасюка Л.В. по наданню дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 111.

22.    Про розгляд заяви гр.Тарадюк (Кривко) І.П. щодо продовження (поновлення) терміну дії рішення Володимирецької селищної ради № 1067 від 19.01.2010 р.

23.    Про затвердження гр.Мельнику В.М. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться по вулиці Північна.

24.    Про затвердження гр.Данилова М.О. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Покровська, 7.

25.    Про затвердження гр.Безушку В.А. звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка знаходиться по провулку Меліоративний, 2 та продаж її у власність.

26.    Про затвердження гр.Яскульському В.В. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Північна, 7.

27.    Про розгляд заяви громадянина Омельчука О.В. щодо розірвання договору оренди земельної ділянки, яка знаходиться по вулиці Грушевського, 68в.

28.    Про розгляд заяви гр.Осмоловича В.О. щодо надання дозволу на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться по вулиці Грушевського, 68в.

29.    Про розгляд заяви гр.Кукли В.М. щодо продовження (поновлення) терміну дії рішення Володимирецької селищної ради № 643 від 22.03.2017 р.

30.    Про затвердження гр.Кобець Я.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Сагайдачного.

31.    Про уточнення рішень Володимирецької селищної ради № 1064 від 07.12.2017 р. та № 1141 від 24.01.2018 р.

32.    Про розгляд клопотання ТОВ «Володимирецький вісник» та ТОВ «Володимирецька районна друкарня» щодо внесення змін в договір оренди земельної ділянки, яка знаходиться по вулиці Шкільна, 19.

33.    Про затвердження гр.Чудік С.П. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці В.Інтернаціоналістів, 3/5.

34.    Про затвердження гр.Стьопкіну С.С. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка знаходиться по вулиці Успенська, 1.

35.    Про розгляд заяви гр.Омельчука М.П. щодо продовження (поновлення) терміну дії рішення Володимирецької селищної ради № 522 від 06.06.2012 р.

36.    Про уточнення рішень Володимирецької селищної ради № 954 від 13.02.2014 р. та № 1121 від 16.10.2014 р.

37.    Про затвердження гр.Муравинцю М.М. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по вулиці Дачна-6/9.

38.    Про затвердження гр.Присяжнюку В.А. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по вулиці Дачна-6/11.

39.    Про затвердження гр.Столярчуку П.В. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по вулиці Дачна-5/12.

40.    Про затвердження гр.Мельник Л.І. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по провулку Дачний, 13.

41.    Про затвердження гр.Шершень Г.А. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Грушевського, 43/2.

42.    Про затвердження гр.Ткачуку М.Ф. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Київська, 40.

43.    Про затвердження гр.Власюку В.В. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по вулиці Дачна-4/11.

44.    Про затвердження гр.Шершень О.В. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по вулиці Дачна-4/8.

45.    Про затвердження гр.Шеліган Т.С. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по вулиці Дачна-7/5.

46.    Про затвердження гр.Стібишу Ю.В. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 83.

47.    Про затвердження гр.Пашко Т.Я. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 85.

48.    Про затвердження гр.Котляровій Г.Ю. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 86.

49.    Про затвердження гр.Сакову С.М. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 90.

50.    Про затвердження гр.Котляровій М.Д. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 88.

51.    Про затвердження гр.Тєтєнєву Д.В. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 84.

52.    Про затвердження гр.Осмоловичу В.О. звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка знаходиться по вулиці В.Стуса, 4б та продаж її у власність.

53.    Про затвердження гр.Боровику В.П. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по вулиці Дачна-6/1.

54.    Про затвердження гр.Соловей Т.М. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по вулиці Дачна, 2/1а.

55.    Про затвердження гр.Шульгатій Т.І. проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, яка знаходиться по вулиці Західна, 100.

56.    Про розгляд заяви громадянина Стельмаха М.Ф. щодо надання дозволу на здійснення благоустрою.

57.    Про розгляд заяви гр.Деркача С.В. щодо уточнення рішення Володимирецької селищної ради № 1141 від 24.01.2018 р. та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться по вулиці Меліоративна.

58.    Про скасування рішення Володимирецької селищної ради 1085 від 21.12.2017р.

59.    Про затвердження гр.Мотько А.Г. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, яка знаходиться по вулиці Горького, 31.

60.    Про затвердження гр.Дежнюк О.В. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по вулиці Дачна-5/2.

61.    Про затвердження гр.Стельмах О.Р. проекту землеустрою і передачу безплатно у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва, яка знаходиться по вулиці Дачна-10/16.

62.    Про розгляд заяви гр.Симонюка В.В. та гр.Симонюк Н.Д. щодо передачі земельної ділянки в оренду терміном на 1 (один) рік, яка знаходиться по вулиці Грушевського, 15.

63.    Про розгляд заяви гр.Безушка В.А. щодо надання дозволу на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться по вулиці Єврейська, 5.

64.    Про розгляд заяви гр.Базаки Ю.В. щодо надання дозволу на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться по вулиці Сагайдачного, 23/2.

65.    Про розгляд заяви голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податкової політики, молоді та спорту Клімук О.С.

66.    Про зміну складу постійних комісій селищної ради.

67.    Різне.

Пленарне засідання селищної ради є відкритим для громадськості. До початку пленарного засідання ради заплановано проведення громадських слухань з питання об’єднання територіальних громад с. Жовкині та смт Володимирець у єдину територіальну громаду з центром у смт Володимирець.

Селищний голова                                                                                            О.Г. Осмолович

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 36 гостей на сайті