Авторизація

HomeНовиниОфіційноНовини Володимиреччини за тиждень

Новини Володимиреччини за тиждень

( 5 Votes )

Від укусу шершня помер лісник

На днях від укусу шершня помер лісник Володимирецького лісгоспу. Це сталося в звязку з індивідуальною непереносимістю отрути, що під час укусу вприскує в організм комаха.

Чоловіка і раніше кусали шершні, але завжди він мав при собі репеленти. Цього разу вони були відсутні. Чоловік з тиждень пролежав у лікарні, проте алергію здолати не зміг. Родичам і близьким висловлюємо співчуття.

 

Оштрафовано чиновника, що сам себе преміював

У 2017 році держслужбовець одного з відділів Володимирецької РДА видав наказ про призначення себе керівником творчого колективу, не повідомивши про це свого керівника – голову РДА. Також чиновник преміював себе як керівника колективу. Правопорушника оштрафували на 4 250 грн.

 

Спортсмен з району став чемпіоном світу з пауерліфтингу

Антон Бірук із Вараша став чемпіоном світу серед юнаків у класичному пауерліфтингу. Змагання відбуваються в канадському місті Калгарі та фінішують 17 червня. На турнірі Антон показав наступні результати: присідання - 260 кг,  жим - 152,5 кг, тяга - 270 кг,  сума - 682,5 кг. Виступав він у ваговій категорії 93 кг. Тренує спортсмена Сергій Якубишин. Інтервю зі спортсменом читайте згодом на сторінках газети.

 

Двоє наших вчителів отримають почесні грамоти Кабміну

Трьох вчителів Рівненщини - лауреатів конкурсу «Учитель року – 2018» нагородять почесними грамотами КабМіністрів та Верховної Ради України. Серед них двоє наших земляків: Марія Марковець, учитель Суховільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Володимирецького району, яка посіла ІІ місце у номінації «Фізична культура», та Катерина Сидорчик, учитель Вараської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №1, яка здобула ІІІ місце у номінації «Фізика». Загалом учасниками фіналу стали 100 вчителів по 25 у кожній номінації.

 

Відбудеться фестиваль аніматорів

28-30 червня мешканці та гості Рівненщини і нашого району зокрема зможуть відвідати щорічний обласний відкритий фестиваль аніматорів «Аніматор-шоу 2018».

Мистецька подія відбудеться на базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Біле озеро» у Володимирецькому районі.

 

Шумру судитимуть

За умисне перешкоджання депутатській діяльності (відмова депутатам у реєстрації проектів рішень) проти секретаря Вараської міської ради Ірини Шумри відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 351 КК України.

 

 

Коментарі   

 
+14 # Гість 13.06.2018, 18:07
Що це за чиновник собі премії виписує. Прізвище героя в студію
Відповісти
 
 
+12 # Siegfried 14.06.2018, 09:39
Можна й так здогадатися. Хоча керує творчим колективом не погано. Колектив не рідко фестивалив і на ТБ виступав. Керівник наче грамотний, а чого "воза поставив по-перед кобили" - не зрозуміло. Штраф не великий. (місячна зарплата). Переживе. Переб'ється на городніх харчах один місяць.
Разом з тим, бажаю цьому керівнику успіху в роботі і творчої наснаги.
P.S. Тих, хто краде мільярдами - не судять.
Відповісти
 
 
-15 # Гість 15.06.2018, 09:59
А ти як завжди не пропустив можливість лизнути :-x
Відповісти
 
 
+14 # Flover 15.06.2018, 14:52
Він лише *лизнув* і жартома, і серйозно, не засуджуючи і не виправдовуючи. Якось на позитиві. Не копирсаючись у смітті. А от ти *схавав*.
Відповісти
 
 
-15 # Гість 15.06.2018, 15:42
Ще одна "захисниця" корупціонерки, то вже "восхваляй" по повній, нащо нам ті закони, тож "хороша людина" сама себе преміювала, бо більш нема кому...
Відповісти
 
 
+26 # Гість 15.06.2018, 17:54
..цікаво,а кому так перейшла та "чиновник",що так роздули??? я ото йшов мимо прокуратури.за стіною був відкритий "Забавний" магазин з "лотереєю",там автоматів море!!! чого не пишуть про незаконну роботу???
Відповісти
 
 
+2 # Гість 13.06.2018, 23:33
Якось скудненько /видалено модератором/, на Рівненських сайтах й то більше інфи. Що там наші незалежні журналісти не такі вже й незалежні? Якщо вже вирок суду не стане поводом для обємної статті про корупціонера, то що ще треба? А потім пан редактор буде розказувати про фінансові проблеми. Пишіть такі теми, держава має очищатися від корепціонерів і, якщо не звільняють, то ще й голову адміністрації хай прихопить із собою на "заслужену" пенсію.
Відповісти
 
 
+4 # Гість 14.06.2018, 01:24
Ніхто вам прізвище не скаже. Наша влада скриває це від самого початку, ні в одній статті не вказано прізвище. От так людина займається незаконним збагаченням, а потім на виборе піде і буде розказувати як вона обіцяє боротись з корупцією і т.д. Хоружий як керівник РДА мав би спочатку для всього населення оголосити, що це за людина зробила, а потім звільнити. Але такого в нас не буде. Кожен буде покривати один одного. Сором.
Відповісти
 
 
+26 # Гіcть 14.06.2018, 10:48
В країні всі робиться через "ж..пу". В заміну справжньої боротьби з корупцією, робляться показники для Євросоюзу, щоб черговий транш дали. А менти чергову "зірочку" чи премію отримають, от тільки корупцію так не подолати. Терпіння тобі, пан (пані) "корупціонер".
Відповісти
 
 
+12 # Doni_Brasko 14.06.2018, 11:17
Якщо вже такі люди як всім відомий "керівник колективу адміністрації" намагається і краде у держави, хоч і не багато, але краде, то нашій країні нічого доброго не бачити. Я просто в шоці. На кого, а на неї подумати ніколи не можна було. А воно от як буває. В нормальній країні, нормальний чиновник вибачився за таке і спокійно сам написав заяву на звільнення. Тільки не в нас. Де ж коритце покинеш. А Хоружий? Де його реакція. Постять в фейсбуці "здобутки" і десятки фото з депутатом. Так ніби нічого не сталось. Вони не бачать в цьому нічого страшного. Боротьба з корупцією. Тепер і добрий день гидко такій людині казати.
Відповісти
 
 
-2 # Гість 14.06.2018, 11:48
Цікаво було б почути коментар голови РДА з приводу корупції!!!
Відповісти
 
 
+11 # Гість 14.06.2018, 12:54
Про яку крадіжку йде мова? Суспільство вивихнулось на чужих крадіжках, хоч своїх не помічає. Шукає навіть там, де їх немає. Якщо людина добре зробила ту справу, за яку взялася, то ті гроші вона заробила. Може це не відповідає прийнятим правилам, але це не крадіжка. Безперечно, вона для успіху приклала зусилля і вони повинні бути компенсованими. За таку ініціативу її треба навіть похвалити, хоч компенсацію треба було зробити в правовому руслі. А крик, шум, гам без доказів - це не боротьба з корупцією, це популізм. Так можна вбити ініціативу, що ніхто й за холодну воду братися не буде. Менше жовчі!
Відповісти
 
 
-15 # Doni_Brasko 14.06.2018, 21:50
Починаємо корупціонерів жаліти від малих начальників. А великі не так роблять. Вони теж вважають, що заробили. Із-за такого ставлення, в нас і таке в країні робиться. А починається все від малого.
Відповісти
 
 
-20 # Гість 15.06.2018, 00:02
будемо відверті, після сьогоднішнього концерту до Дня медика, й так очевидно, хто робить справу й рухає галузь, а хто під шумок деребаном займається. Що значить без доказів??? Є РІШЕННЯ СУДУ!!!
Відповісти
 
 
+24 # Гість 15.06.2018, 18:02
:D Це по концерту до Дня медика видно про цілу галузь??? Цікаво, а чим ще мають займатися працівникі РБК??? Мене завжди дивувало, за що там отримують зарплати, розумію прибиральниць і двірників, а всі інші??? Максимум 2 концерти на рік і щомісячна зарплата та премії.
Відповісти
 
 
-11 # Гість 14.06.2018, 17:00
а чого коментарі блокують??? редакція покриває корупціонерку?
Відповісти
 
 
+21 # Гіcть 15.06.2018, 07:20
Для всі чесних дописувачів, нагадую цитату із Святого Письма:

Дай, брате, вийму скалку, що в твоїм оці, - ти, що не бачиш колоди, що у твоїм оці? Лицеміре, вийми перше колоду з ока свого, і тоді побачиш, як вийняти скалку з ока брата твого.
Відповісти
 
 
-13 # bondar_olexandr 15.06.2018, 09:49
Щоб жителі району зрозуміли, який в нас політик Хоружий. У фейсбуці я написав йому чому він не оприлюднює ім'я корупційного посадовця у його РДА, не робить так як всі єропейські політики. На що, як звичайний риго політик, він написав, щоб я показав лице і тільки тоді він дасть відповідь... і відразу мене заблокував, щоб я не міг писати. От скажіть, що це за політик??? Він має населенню це сам сказати без просьби про це, а не кожному особисто. Що стара влада, що нова одне і теж кодло. В них немає поваги до людей.
P.s. а ви шановна редакція, якщо надумаєте видалити комент, то я його заскріню. А то любите таким ділом займатись.
Відповісти
 
 
+28 # Сергій СКІБЧИК 15.06.2018, 11:30
Шановний пане Олександр Бондар!
Видаляти коментарі, які не відповідають Правилам сайту (http://www.polissya.net/pravila-saity.html) -- це беззаперечне право редакції. Коментар, що є образливим для честі та гідності котрогось з дописувачів, може бути знятий (видалений)на його вимогу.
Якщо ж дискусія ведеться в загальноприйнят их рамках толерантності і ввічливості, без упереджених чи недоведених звинувачень на ім'я конкретної особи, ніхто коментарі не видалятиме (лише тому, що "любимо цим займатися").
Щодо особи, яку всі коментують: поки її прізвища не буде названо публічно як винної у вчиненні корупційних діянь, або не буде відповідного рішення суду, публікації офіційних документів, які підтверджують факт зловживання службовим становищем, ми не маємо права називати людину зловмисником. Здогадки в таких справах -- це особиста справа кожного.
П.С. Зрештою, у неї є безпосереднє керівництво, йому й адресуйте відповідні запити.
Відповісти
 
 
-8 # Гість 15.06.2018, 17:59
а рішення вже набрало силу?? коли то було? Саша.ти був адвокатом???
Відповісти
 
 
+18 # Shturman 16.06.2018, 13:32
Цікаво те, що чомусь у всіх бідах завжди винять голову РДА, поцікавтеся життям Голови районної ради Ковеньком, а ще запитайте де він бере гроші на таке життя??? Як на мене Василь Ковенько гарно влаштувався, народ кидається на Хоружого, а Василь в районні раді тільки посміхується.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 16.06.2018, 14:20
І ще запитайте голови районної ради Ковенька кому належить ставочок і садочок на 10 гектарах землі в с. В. Цепцевичі і чому така мізерна орендна плата за землю.Поки ви тут скубаєтеся та він тихенько половину району потягнув.
Відповісти
 
 
+30 # Гість 15.06.2018, 12:10
:D Призначила себе керівником колективу, преміювала і зробили з людини злочинця, а коли добувають, кришують бурштин та відмивають мільйони гривень на ремонтах доріг, то мовчать.
Відповісти
 
 
+27 # Гість 15.06.2018, 18:28
Призначила себе керівником творчого колективу, відповідно до закону держслужбовець може займатися творчою або викладацькою діяльностю. Тещо призначив сам себе це вже конфлікт інтересів. Сплатить штраф і все. Що тут такого кримінального всі вбачають не розумію. Проте люди за якими в'язниця плаче, тих не бачать або просто не хочуть бачити.
Відповісти
 
 
+18 # Shturman 16.06.2018, 13:06
Читаю коментарі і сміх розриває, що адміністративне правопорушення, роздувають в кримінал. Заздрість людська, страшна штука.
Відповісти