Авторизація

HomeНовиниОфіційноАгро-2018: чим запам’яталась київська виставка журналістам «ВВ»

Агро-2018: чим запам’яталась київська виставка журналістам «ВВ»

( 1 Vote )

 На початку червня в Києві відбулася грандіозна подія в аграрній галузі: з 6 по 9 червня на території НК «Експоцентр Україна» відбулася ювілейна 30-та виставка «АГРО-2018». Вона позиціонується як найбільша в Україні і Східній Європі (хоча самі фермери найбільшою рахують аналогічну в Кіровограді).

Тим не менш,  така агро-подія є результативним майданчиком для розвитку виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України. Ділова ж програма виставки надає можливість учасникам і слухачам не лише відкрити для себе новий досвід і отримати нові знання, а й отримати вигідні знайомства, співпрацю. Це ще й унікальна можливість діалогу між приватним бізнесом і державою.

Отож, якщо вже згадувати останнє, то делегація від Володимирецького району привезла чудову (а може й ні) новину: десь хтось по секрету на вушко сказав, що рубати під корінь селянина з його домашнім молоком ніхто вже не буде. На носі вибори, тому впроваджувати молочну політику з новими технологіями гатункового молока зараз політикам не вигідно.

 

 

А це значить, що і до першого липня, і після нього селяни зможуть як і раніше продовжувати торгувати молоком при дорозі без будь-яких обмежень і перевірок. Селянам радість, а їхнім покупцям здебільшого – не дуже.  Більшість коментарів під тематичними статтями і замітками на сайті «ВВ» свідчить про те, що все-таки  люди не задоволені відсутністю перевірок домашнього молока на якість (але й альтернативи нема: магазинне порошкове молоко – теж не варіант).

Загалом виставка поділялась на зони. Так, павільйонами розташувались експозиції міністерства АПК, НААНУ, областей України, конференц-зали, с/г техніка, обладнання та інструменти, хай-тек агро, нові технології, агрохімія, тваринництво та ветеринарія. Під відкритим небом обабіч агро-містечка розташували ще й авто-виставку, фестиваль їжі та ремісництва, аукціон  племінних тварин.

 

 

На жаль, Володимирецький район не презентувався на даній виставці. Натомість загалом рекламувала себе наша Рівненська область. Тут були і молочна продукція, і мінеральні води нашого краю. І спільно нажитий бурштин, а точніше – картини та ювелірні прикраси з нього.

 


 

Загалом враження від виставки «Агро-2018» – зашкалюють. Ну по-перше, це справді величезний стадіон, де можна заблукати, що журналісти успішно й зробили. Але оскільки вийшла ця стаття, будьте спокійні: ми таки  повернулись додому.

Тут і там вешталися дівчата у бойовому макіяжі. Вочевидь, прийшли вони сюди не сільгосптехніку подивитись, а скоріше – себе показати цілком заможним фермерам чи не з усього світу, адже виставка мала статус міжнародної.

По-друге, це, напевно, чи не єдине місце у світі, де черга до чоловічого туалету більша, ніж до жіночого (трохи гумору в стрічку): бо так повелось, що аграрна галузь – здебільшого чоловічий інтерес.

Уся площа виставки була буквально засипана літаючими квадрокоптерами і роздавачами флаєрів. В спокусливих коротких шортиках з яскравими губами молоденькі дівчата щасливо посміхаючись, чи не на кожному кроці презентували щось, що й самі інколи не могли виговорити, або в застосуванні чого вони навіть не розумілися. Проте акцент ставився не струнких ногах і високих підборах. Реклама – двигун прогресу!

Вразили кілометри якоїсь нереальної, космічної велето-техніки (на секундочку, це найновіші комбайни з усілякими жниварками, плугами, сівалками, культиваторами, боронами-мотиками, потужні трактори з причепами надзвичайно великих розмірів. Це й спецтехніка для оббризкування полів і безліч іншої потужної, невідомої пересічному громадянину, техніки). Дивишся на це все – і розумієш, що революція машин – не за горами (згадується кінострічка «Термінатор»). Краєм вуха почулось «півтора мільйони». Вже не захотілось уточнювати, у якій валюті. Та які б захмарні суми там не звучали, під кінець дня на тракторах і комбайнах майоріли позначки «продано».

 


 

 

 

 

 

 

 

Обійшовши стадіон мега-машин, ми таки добрались до павільйону з тваринами. Ну що сказати… Роботи зоозахисникам тут би вистачило, але хто їх тут слухає?

 

(Продовження читайте у свіжому номері газети "ВВ").

 

Олена Стельмащук.

Ольга Пешко.

Фото авторів.

 

 

 

 

Коментарі   

 
0 # Гість 14.06.2018, 21:40
додайте більше світлин мега техніки....
Відповісти
 
 
# Guest 14.06.2018, 21:43
Коментар був видалений адміністратором
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 206 гостей на сайті