Авторизація

HomeНовиниОфіційно3 кг скла і 5 кг сміття на 6 м² – так виглядає кар’єр у Сопачеві

3 кг скла і 5 кг сміття на 6 м² – так виглядає кар’єр у Сопачеві

( 1 Vote )
  Пляжний сезон стартував, і в соцмережах люди активно допитуються про стан дороги на Біле озеро. Якщо вмикати цензуру і пропускати нехороші слова, то в коментарях пусто. Ну, бо інакше стан дороги в бік білоозерського райського куточка не назвеш.

Кому нема часу добиратись до озера, ті їдуть на сопачівський карєр. Колись там видобували пісок для атомки. Тепер тут купаються.

І ось днями користувачі фейсбуку поширили відео, де показано засмічений берег того сопачівського карєру.

Автор відео запевняє, що вся територія навкруги всипана битими пляшками! Щоб дитина безпечно ходила чи гралася, на 6 квадратних метрах батьки зібрали 3 кг скла та 5 кг сміття!

Оскільки штучна водойма відноситься до території Сопачівської сільради, «ВВ» звернувся за коментарем до голови Галини Сніжко.

Вона розповідає, що в цьому році воду на належний стан в лабораторії не перевіряли.

– Якось не склалось у нас в цьому році повезти воду з карєру на обстеження, та й з таким проханням чи скаргами ніхто до сільради не звертався.

Торік – перевіряли. Навіть водолази обстежували дно. Результати минулорічних аналізів показали, що вода придатна до купання і навіть чистіша за воду на Білому озері, ще й має більший вміст гліцерину. У сільської ради немає окремо людини, яка б слідкувала за станом узбережжя карєру. Навесні тривала акція «За чисте довкілля», люди зібрались і самі прибирали прибережну територію. Було чисто. А що там зараз? Відпочиваючі самі насмітили, а потім обурюються, що не прибрано. Не смітіть – і буде чисто.

…А тим часом відео відвідувача штучної водойми демонструє не кращі краєвиди: у піску потопають гострі уламки скла, в бесідках на пляжі ноги тонуть у пластикових упаковках, склобої та целофанових пакетах – це все зовсім не гармонізує з видом на «озеро».

 

 

Виникає лише питання: як можна відпочивати, коли твої ноги занурені у сміття (очевидно, що воно там назбиралось не за одне відвідування пляжу)? Як можна було зону відпочинку перетворити на ТАКЕ сміттєзвалище при тому, що ти і твої друзі ще й ще сюди приходитимуть?..

Питання все-таки більше до самих відпочиваючих.

Начало формы

Ко 

Олена Стельмащук, фото із соцмережі Фейсбук

 

Коментарі   

 
+2 # Гість 16.06.2018, 20:18
Це все виникає на тлі алкогольного дурману, коли відпочиваючі не дають собі звіту ні в чому
Відповісти
 
 
+10 # Гість 17.06.2018, 08:20
Це виникає на тлі мутації мозку частини відпочиваючих і на тлі повного безладу і байдужості інших.У тому числі і поліції.Якби получили "чорної ковбаси" поплечах і штрафу не підйомного,то мутація мозку одразу б припинилася!!!
Відповісти
 
 
+5 # Гість 17.06.2018, 12:50
Типова би - для - ндія влада погана а ми виявляється і самі не гірші за ту саму владу коли гори сміття і пофіг :-|
Відповісти
 
 
+1 # Гість 19.06.2018, 09:48
Парразіти
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 163 гостей на сайті