Авторизація

HomeНовиниОфіційноПрезидент підписав закон про пільгове розмитнення "євроблях"

Президент підписав закон про пільгове розмитнення "євроблях"

( 7 Votes )

Про це Порошенко повідомив на своїй сторінці у Facebook зранку 23 листопада. Тепер у власників євроблях є пільгових три місяці з 50% знижкою на акциз від початку введення нових змін у дію. Найважче  легалізуватися буде тим, хто купував авто сам, а не їздить по дорученню від фірми, яка придбала автомобіль для себе.

Усі кошти від розмитнення євроблях підуть до Пенсійного фонду на покриття його дефіциту, заявив Порошенко. Досі чинне законодавство просто не дозволяло розмитнювати автомобілі, старші за 8 років. Нові ж зміни до законодавства дозволяють розмитнювати автомобілі будь-якого віку.

Детальніше - ТУТ

 

Коментарі   

 
-31 # Гість 26.11.2018, 10:37
Платити такі драконівські ціни не будемо.крапка.
Відповісти
 
 
+41 # Гість 27.11.2018, 11:52
Будете, бо ми за свої ВК заплатили!!!
Відповісти
 
 
-26 # Гість 28.11.2018, 14:15
Не будемо... замаж ... поняв
Відповісти
 
 
+26 # гість 28.11.2018, 22:23
Звісно не будеш,бо в ПМК на металобрухт посунеш!!!
Відповісти
 
 
+37 # Гість 26.11.2018, 21:08
Останній допис на сайті датується пятницею. Вже понеділок завершується а редакції нічого написати. Новини завжди із запізненням. Шановні Ви там за що кошти отримуєте? Немає кому працювати? Чи немає кому покерувати? Робіть висновки. Соц.мережі рвуть новинами, а ви спите. Де статті про наш район, чим живе село, культура, освіта і т.ін. відірвіться від крісла і ідіть до людей.
Відповісти
 
 
+16 # Гість 28.11.2018, 22:59
Вчора людину ввечері збили на перехресті Дружби та Сагайдачного, була і швидка і міліція і "шістки" янтарщиків, а на Поліссі.нет сонячно і ясна погода!
Відповісти
 
 
+18 # Гість 29.11.2018, 13:22
А вони три сайти собі завели і ні на одному порядку навести не можуть.
Відповісти
 
 
+12 # Гість 30.11.2018, 16:48
За тиждень два дописи... Це сором... Ніхто на зауваження читачів не реагує навіть. А згадайте статтю коли депутата ненароком зачіпили в статті, то один поперед одного відписували..ви правдовувалися. Ганьба.
Відповісти
 
 
+18 # Гість 30.11.2018, 23:20
А їм тепер по ...
Всеодно бюлдетників заставляють передплачувати їх газету - для чого напрягатись, бюджетникі їм зарплату забезпечать, а новини від бабок на лавці слухайте.
Чи може відмовить підлеглий директору чи то начальнику - мовляв, не хочу підписку на вісника???? Навряд, ми ж не в демократичній державі, а в совку!!! Вам журналістам не стидно? Вашу ж газету і з під палки виписують усі хто на державних поботах, а в ній одна реклама, і так, для сміху нікому не цікава писанина. Пора вже щось міняти.
Відповісти