Авторизація

HomeНовиниОфіційноЯрослав Березюк – новий голова Володимирецької РДА

Ярослав Березюк – новий голова Володимирецької РДА

( 5 Votes )

 

Згідно розпорядження Президента України від 7 грудня головою Володимирецької РДА став Ярослав Березюк. Строк випробування становить 3 місяці.

До виконання службових обов’язків новий голова мав приступити сьогодні, 10 грудня.

 

Джерело: cайт Президента України

 

Коментарі   

 
+62 # Гіcть 10.12.2018, 21:51
Оце влип не вчасно. При Янику втікав, при Пороху ще й відстрілюватися треба буде... :-*
Відповісти
 
 
+44 # Flover 11.12.2018, 13:51
:lol: :D ;-)
Відповісти
 
 
+2 # Гість 11.12.2018, 13:05
Да нехай хоч хто... хай робить дороги. І розвиває інфраструктуру, бо цей район вже схожий на повоєнний
Відповісти
 
 
-8 # Flover 11.12.2018, 13:50
Він справиться. І знайде спільну мову з РайРадою. 8) Усе буде добре, як співав Вакарчук. ;-)
Відповісти
 
 
+26 # Гіcть 11.12.2018, 16:00
Поживемо - побачимо, попереду - вибори, а одіяло одне на пятдесятьох кандидатів :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
+30 # Гість 11.12.2018, 15:57
Ха-ха, в адміністрації починається турнір з літроболу :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
-18 # Гіcть 11.12.2018, 22:37
Та ну на :-x ?
Відповісти
 
 
-17 # Гість 12.12.2018, 17:42
Бажаємо успіху! Але наша ментальність навряд дасть йому нормально працювати. Нас задушить жаба. І ми кістьми ляжемо, щоб зробити йому труднощі.
Відповісти
 
 
+31 # Містер Бін 13.12.2018, 12:37
От поясніть мені тупому, як простий люд може завадити працювати голові райдежадміністр ації? Яка жаба? Що такого в цій посаді, що люд може заздрити? Чи це пишуть виключно ті, кого пан Березюк обійшов в гонці за посаду?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 13.12.2018, 18:42
Ви не читали як шпетили Хоружого? Так будуть шпетити і всіх інших.
Відповісти
 
 
+46 # Містер Бін 13.12.2018, 12:40
Особисто мені пан Березюк імпонує. Імпонує найбільше від усіх попередників починаючи з Камінчука і закінчуючи Хоружим. Але на душі чомусь від цього призначення так сумно. Чотири роки назад лилась кров українців, в кару за це пана Березюка зняли з посади зам.голови, щоб лише через 4 роки поставити головою. Тоді заради чого були всі ці смерті, війна, зубожіння? Хто нами маніпулює і чиї пішаки ми українці?
Відповісти
 
 
+1 # Siegfried 13.12.2018, 15:27
Особисто я так розумію. Пан Березюк хороший виконавець. Гвинтик. Нічого крамольного на своїх посадах не чинив. звільнили минулого разу тому, що був у тій команді владників. Чи якось ставив палки в колеса майданівцям, АТОшникам добровлльцям, волонтерам - мені не відомо. Я й сам, як багато з нас, воював на дивані перед монітором компа. Я думаю що він буде достойно нести службу на своїй посаді...до часу. Хтось там вище зазначив ПОЖИВЕМО - ПОБАЧИМО. Якщо крастиме по-крупному, значить справжній гетьман, настоящий українець. (Це я так німножко подтроліл)
Відповісти
 
 
+53 # Гіcть 13.12.2018, 18:52
Возив на антимайдан - повезе і рошеномайдан, можна не сумніватися. :lol:
Відповісти
 
 
-27 # Гість 14.12.2018, 15:33
Ще Березюка не представили, але гівномети працюють на всю силу!
Відповісти
 
 
+26 # Гість 15.12.2018, 09:08
А вже забули як пан Березюк виступав за Януковича. Як копнями гонив дітей в центрі Володимирця.
Відповісти
 
 
-14 # Гість 22.12.2018, 08:50
А що вам при Януковичу було гірше?
Відповісти