Авторизація

HomeНовиниОфіційноНа базі Рівненської та Житомирської екоінспекцій утворено Поліський округ

На базі Рівненської та Житомирської екоінспекцій утворено Поліський округ

( 1 Vote )

Наказами Державної екологічної інспекції України від 29 жовтня 2018 року ліквідовано як юридичні особи Державну екологічну інспекцію у Житомирській області та Державну екологічну інспекцію у Рівненській області. Натомість на їх базі створено Державну екологічну інспекцію Поліського округу, начальником якої призначено Максима Железняка.

Таке рішення було прийнято на виконання Концепції реформування системи державного контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища.

        На даний час на території Рівненської області функціонує Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Рівненській області Державної екологічної інспекції Поліського округу. Знаходиться воно за адресою: м. Рівне, вул. Відінська, 10, 4п. тел. (0362) 67-14-51. У сфері його повноважень – нагляд та контроль за дотриманням екологічного та природоохоронного законодавства.

____________________________________________________________________________________________

УВАГА! ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ ПОЛІСЬКОГО ОКРУГУ РОЗПОЧАла ЩОРІЧНУ ПРИРОДООХОРОННУ ОПЕРАЦІЮ «НОВОРІЧНА ЯЛИНКА»

     З метою контролю за заготівлею, реалізацією новорічних ялинок та недопущення самовільних рубок шпилькових насаджень, у передноворічний період  екологічна  інспекція Поліського округу посилює контроль за охороною лісів від незаконних рубок та перевірятиме реалізаторів новорічних ялинок у місцях  їх продажу.

       За незаконну рубку хвойних насаджень передбачена відповідальность за ст.65 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». незаконна порубка хвойних порід тягне за собою стягнення збитків за шкоду, завдану лісу, та накладення штрафу на громадян від 85 до 170 грн., на посадових осіб – від 119 до 204 грн.

 

       Продавати ялинки та сосни можна виключно з обов’язковим  маркуванням бирками зі штрих-кодом.

        Державна екологічна інспекція Поліського округу звертається до кожного громадянина з проханням не рубати самовільно новорічних дерев. При ціні сосни від 50 гривень дешевше її купити, аніж мати купу проблем із законом.

Сектор роботи з громадськістю та ЗМІ

Державної екологічної інспекції Поліського округу.

 

 

 

 

Коментарі   

 
+5 # Містер Бін 22.12.2018, 13:00
Перший крок до ліквідації Рівненської області?
Відповісти
 
 
+4 # Гіcть 22.12.2018, 17:23
Ні, не перший. Перший - об'єднання громадян і ліквідація районів.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 101 гостей на сайті