Авторизація

HomeНовиниОфіційноНа Володимиреччині розпочався місячник добровільної здачі зброї

На Володимиреччині розпочався місячник добровільної здачі зброї

( 0 Votes )

 

У квітні 2019 року громадяни добровільно здали 12 одиниць вогнепальної зброї. Так вони позбулися кримінальної відповідальності за незаконне її зберігання і після перевірки зареєстрували цю зброю на себе. Маєте «ліві» стволи та боєприпаси? Скористайтеся амністією!

– У жовтні 2019 року поліція проводить місячник добровільної здачі зброї. З 1 по 31 жовтня громадяни можуть звернутись до інспекторів поліції і добровільно здати зброю, боєприпаси до неї, вибухові матеріали та спеціальні засоби. При цьому вони звільняються від кримінальної відповідальності, – коментує Віктор Безушко, інспектор з контролю за обігом зброї Володимирецького відділення поліції. – Якщо спеціальні засоби самооборони та здана мисливська зброя технічно справна і не перебуває в розшуку, після перевірки її можна зареєструвати на власників, що її добровільно здали. 

Задати питання на умовах анонімності про добровільну здачу зброї можна у відділенні поліції у Володимирці по вулиці Грушевського, 63, або ж за телефоном 0977696550.

Поліцейські звертають увагу близьких родичів померлих власників мисливської зброї та спецзасобів самооборони, що зброю та спецзасоби померлих треба у п’ятиденний строк також здавати в органи внутрішніх справ. Там вони зберігаються до вирішення питання про спадщину. Зберігання ж зброї і спецзасобів без дозволу органів внутрішніх справ тягне за собою притягнення громадян до відповідальності та конфіскації зброї.
А незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами тягне за собою кримінальну відповідальність. Якщо попадетеся, то ризикуєте на найближчі кілька років сісти за грати: покарання тут – позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.
Місячники добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів увійшли в практику роботи органів внутрішніх справ і проводяться двічі на рік. Це дає реальні результати у боротьбі з незаконним обігом зброї, адже частина її виводиться з тіні.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 586 гостей на сайті