HomeНовиниОфіційноСтань волонтером пробації!

Стань волонтером пробації!

( 0 Votes )

 

Волонтерство – справа добровільна та безкорислива. Це не робота, а покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужого життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання – те, що спонукає людей до волонтерства.

Але одним з головних чинників, які можуть забезпечити виконання повноваженими органами пробації покладених на них завдань і функцій, є налагодження тісної співпраці з громадянським суспільством, спільна робота у напрямі соціалізації правопорушників.

З цією метою законодавцем передбачена можливість залучення до виконання функцій, покладених на пробацію, волонтерів пробації. Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про пробацію».

Просимо врахувати, що в сучасних умовах уповноважені органи пробації не наділяються ресурсами для забезпечення роботи волонтерів та компенсації їх витрат. Так само відсутні й програми компенсації шкоди, що може бути спричинена при виконанні волонтерської діяльності.

Багато наших земляків займаються волонтерством. Проте варто зазначити, що це не є їх основним видом діяльності, адже для нормального життя потрібно забезпечувати себе та сім’ї. Для тих хто в пошуку оплачуваної роботи, пропонуємо переглянути актуальні вакансії Володимирецького району.

Отож, з урахуванням вищезазначеного, запрошуємо всіх бажаючих до співпраці з уповноваженим органом пробації, в якості волонтерів.

Для отримання більш детальної інформації, просимо звертатись за адресою: смт. Володимирець, вул. Грушевського, 63, Володимирецький районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області.

 

У вас недостатньо прав для коментування.