Авторизація

HomeНовиниОфіційноУкраїна – не Європа

Україна – не Європа

( 2 Votes )

Ми досить часто чуємо про Євроінтеграцію та Європейський вибір. Та мало хто задумується: чому сьогодні ряд країн прагне виходу з ЄС і що являє собою «Європейський вибір»? Насправді не все так безхмарно в Європі, як звикли думати наші громадяни. Мало хто говорить про те, як реально живуть у Західній Європі.

В Австрії, яка є найрозвинутішою країною ЄС, з 8 мільйонів жителів 1 мільйон знаходиться за межею бідності. 60 відсотків населення Німеччини живе в орендованих квартирах. А для того, щоб заробити на прожиття, європейцю потрібно каторжно працювати.

Постійно зростає відсоток австрійців, які не можуть розрахуватися за квартиру. Та не тільки Австрія, а увесь Європейський Союз сьогодні знаходиться на межі банкрутства, і для того, щоб вистояти, йому потрібні нові держави зі своїми природними ресурсами та дешевою робочою силою.

Чому ж українці так сліпо вірять в Європейський рай? Чому склалася думка, що тільки на Заході все найкраще? А тому, що самим думати ліньки. Ось і думають так, як говорить телевізор. У більшості склалося враження, що у випадку вступу України в ЄС Європа вирішить усі проблеми нашого сьогодення і жити стане краще.

А тим часом Європа наче примхлива пані: то їй не подобається, як пройшли вибори на Україні, то звинувачують нас у порушенні прав секс-меншин. Відколи це іноземці почали втручатися у внутрішні справи нашої держави? І хто там вирішив, що на православній землі можна проводити збіговиська людей з нетрадиційною орієнтацією? Такі погляди чужі для нашого тисячолітнього християнського минулого та є викликом для самого Бога. Господь нам вказував: "Если кто ляжет с мужчиною, как с женщиною, то оба они сделали мерзость: да будут преданы смерти" (Лев. 20, 13). А Новий Заповіт чітко нам говорить: "Каждый искушается, увлекаясь и обольщаясь собственною похотью; похоть же, зачав, рождает грех, а сделанный грех, рождает смерть" (Иак. 1, 14-15). Саме за це Господь знищив Содом і Гомору.

25 травня цього року під тиском ради Європи та попри заборону суду на проведення будь-яких акцій у місті Києві в Україні провели «марш рівності» (іншими словами – парад геїв та лесбіянок), у якому брали участь мер Мюнхена і депутат Європарламенту. У когось виникне справедливе зауваження: «Кому заважає цей невинний парад?». На перший погляд, справді невинний, та це лише початок. Далі – приймуть закон про захист секс-меншин, який надасть змогу пропагувати сексуальну свободу у школах та вишах; закон, який дозволяє одностатеві шлюби; і т.д. Звісно, в нашій країні дуже багато тих, хто готовий на все, аби показати свою відданість Європарламенту. Вони за «тридцять срібляків» продають Україну і дбають лише про власні матеріальні цінності.   

Зараз як ніколи актуальні слова Тараса Бульби із однойменної повісті Гоголя: «Знаю, подло завелось теперь на земле нашей; думают только, чтобы при них были хлебные стоги, скирды да конные табуны их, да были бы целы в погребах запечатанные меды их. Перенимают черт знает какие бусурманские обычаи; гнушаются языком своим; свой с своим не хочет говорить; свой своего продает, как продают бездушную тварь на торговом рынке. Милость чужого короля, да и не короля, а паскудная милость польского магната, который желтым чоботом своим бьет их в морду, дороже для них всякого братства.»

25 травня Європа та її прихильники показали свої справжні обличчя. Цим дали зрозуміти, якою вони бачать нашу країну і що для них означають наші християнські цінності та мораль. Лише православні християни, які не живуть за принципом «моя хата скраю», з хрестом і молитвою проривали стіну міліціянтів і протистояли ході содомської мерзоти. Всі інші мовчать. Невже сексуальна свобода і одностатеві шлюби – це те, до чого ми прагнемо у своїй незалежній державі?..

Пора зрозуміти, що ніхто, крім нас, не побудує сильну країну. І лише в братерстві, єдності та самопожертві можливо щось побудувати. Ворогу потрібні великі потрясіння, а нам потрібна велика держава.

Сергій ВОЙТОВИЧ,

смт Володимирець.

 

Коментарі   

 
0 # Guest 01.06.2013, 14:19
Автора не поважаю,просто не поважаю і все.Але ще ніколи Європа до нас не приходила з хлібом а тільки з ножем.Про це говорить історія,Але будемо дивитися в перед, особисто я не бачу нашого місця в Європі і нас там не ждуть.Вихід один і він правильний - Росія,Украіна,Б ілорусія і ми ім покажемо Кузькіну мать.Провели парад геів та лесбіянок тепер діло за законом про іх захист.В Києві висадили каштани,але як виявилося не ті що замовляли в Італіі,європейц і всунули нам не ті, що було потрібно,нічого приймемо закони які вони від нас вимагають і вони Вам всунуть все що можна всунути(секонд- хенд,прострочен і продукти,нові хвороби,частину своіх боргів,декілька релігій на швидку руку придуманих).І н6авіть те, про що ви подумали.Жах.З повагою до всіх, Веселий Кіт Вася.P.S.Прошу не байдужих коментувати,Ви ЗА чи ПРОТИ Я проти.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 15.11.2013, 18:53
А ну признавйся,де списав?ПЛАГІАТО Р НЕЩАСНИЙ!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 17.11.2013, 21:03
Ти й на плагіат не здатний!
Відповісти
 
 
-1 # myolazhuk2014 19.10.2014, 12:58
ти повний п(ЦЕНЗУРА)к (ЦЕНЗУРА)й об(ЦЕНЗУРА)не путінське (ЦЕНЗУРА)ло
Відповісти
 
 
+5 # Guest 01.06.2013, 15:51
Найбільше подобаються цитати з Святого письма на "каноніческом язикє". Звичайно, нам Європа "нє нужна". Нам і так добре. "Русскій мір" під боком, "антифашистськи й" уряд забезпечує "покращення вже сьогодні". То чого нам ще треба? Я теж не "за геїв та лесбіянок", але в статті це лише епізод. Основне - не відриватися від "каноніческого православія" та щоби "на Кремлі зірка не погасла". А то бач - Європі не подобаються наші вибори та й заграбастать нас хочуть... Польський чобіт нас битиме в морду, зате московський можна буде безпечно цілувати.
Відповісти
 
 
-1 # myolazhuk2014 19.10.2014, 13:01
ти повний п(ЦЕНЗУРА)к (ЦЕНЗУРА)ий об(ЦЕНЗУРА)не путінське (ЦЕНЗУРАло.
ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла
Відповісти
 
 
+7 # Lavr 02.06.2013, 14:48
Україна - не Європа? А що - Азія чи Африка? Як корабель назвеш - так він і попливе. Звичайно, ми українці досі не знаємо хто ми є - чи то "моголи - золотого Тамерлана онучата голі" чи то росіяни чи просто "тутейшіє" як говорять українці в Білорусі. Бо й знати не хочемо. Нам ліньки вивчити іноземні мови, здобути хороші знання в ВУЗах або інших закладах.Все думаємо, що Європа нас не прийме, а лише Росія з Білоруссю. Сидячи без руху, чекаючи манни небесної, опинимося позаду Африки, якщо ще не опинились.
Відповісти
 
 
-5 # Guest 02.06.2013, 18:31
я вас підтримую.
під лежачий камінь вода не тече.
долар не просунеться між диваном і дупою. а це, вибайчайте, з пісні слів не викинеш, слова Білла Гейтса.
Відповісти
 
 
-3 # myolazhuk2014 19.10.2014, 13:03
МИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ----ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄВВВВВВВВВВВВВВВРОПППАААААААААААААААААААААААААААААААААААА.
І ТАК БУДЕ ЗАВЖДИ.
СЛАВА УКРАЇНІ.
ПУТІН /ЦЕНЗУРА/ЛО
Відповісти
 
 
+11 # Guest 13.06.2013, 01:20
Автор ще той...http://vk.com/sergeyvoytovich
Що за статус,в Вк і звідки в наших краях беруться такі "патріоти",не соромно Сергію (чи Сергей буде правильно)?Не чекають нас ні в Європі ні в Росії,потрібно йти своїм власним шляхом,бажано без такої влади як зараз і таких як цей "писака"...а бігти лягати під когось,це не варіант.Розкрий очі,ти українець,а не маріонетка!!!І досить на цьому сайті розміщувати "заказні статті",вистача є вже провладного Володимирецьког о Вісника...
Відповісти
 
 
+2 # Сергій СКІБЧИК 15.11.2013, 18:00
А от за "провладного Вісника", пжалста, пападробнєй!
Відповісти
 
 
+3 # Гість 29.06.2013, 18:01
Ну от, автор опозорив моє рідне містечко :(
Відповісти
 
 
-6 # Гість 17.11.2013, 21:06
Сам ти позориш рідне містечко. Сергій хороша, культурна і глибоко віруюча Людина, і не вам його судити.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 53 гостей на сайті