Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіХарчування у лікарні Вараша значно покращилося: є хліб, у раціоні з'явилося м'ясо і риба

Харчування у лікарні Вараша значно покращилося: є хліб, у раціоні з'явилося м'ясо і риба

( 0 Votes )

Уже кілька днів пацієнтів годують відповідно до меню. Це сталося в тому числі і завдяки критичним виступам у пресі.

Як повідомляють активісти з Вараша, після кількох критичних публікацій у засобах масової інформації області ситуація з харчуванням значно покращилася. Повідомляють, що «вже 3-тій день харчування дуже добре. М'ясо, рибу, котлети дають. Ті, хто на роздачі, в шоці, бо давно такого не було».

Нагадаємо, більше місяця у лікарні СМСЧ-3 міста Вараш в раціоні харчування пацієнтів хліба не було, страви були некалорійними, а порції – неповними. Зі слів пацієнтів, у 2019 році вже декілька місяців вони не бачать ні м'яса, ні риби, ні фруктів, лише каші і макарони. Тобто білків у раціоні нема. Стверджують також, що хліба нема з середини грудня 2019 року.

Олександр Коцюбинський, керівник державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3 Міністерства охорони здоров’я України» міста Вараш, телефоном повідомив, що така ситуація виникла через розподіл бюджетних коштів, який лікарня отримала лише 14 січня. Одразу після цього і було укладено договори на постачання хлібобулочних виробів пацієнтам. 

Ілюстрація з мережі Internet

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 74 гостей на сайті