У Вараші екстравагантно борються із власниками тварин
Вараська молодіжна міська рада на деревах у зонах відпочинку розклеїла примітні листівки. Таким чином молодь закликає мешканців міста прибирати за своїми домашніми улюбленцями.
Фото з написами «Музей під відкритим небом», «АЛЕЯ ГІВНА» – за спонсорства песиків та відповідальних господарів», «Мрієш про європейське життя та зелені газони – почни з себе та своїх песиків», «Цей песик однозначно прибрав би за собою» опублікували у спільноті «Міські ініціативи Вараша».



Їх мета – закликати власників бути відповідальними за своїх улюбленців і прибирати за ними.
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє