Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіНовини Кузнецовська від 20 червня

Новини Кузнецовська від 20 червня

( 0 Votes )

На Білому озері стартував сезон відпочинку

Відпочинок на Білому озері за ціною вже давно не поступається відпочинку у деяких пансіонатах Криму. За що і скільки доведеться платити цьогоріч туристам, ми вирішили дізналися на початку сезону, котрий традиційно триватиме 3 місяці. Відпочинок на Білому озері, до речі, може бути як "турбазовим" (у РОК "Біле озеро"), так і "диким" (на території, орендованій для використання у рекреаційних цілях ФОП В. Шелевицькою).

«Класика» відпочинку – база

З 1 червня розпочався оздоровчий сезон у реабілітаційно-оздоровчому комплексі "Біле озеро", який триватиме до 31 серпня. Комплекс розташований на території заповідника, а основне його призначення – реабілітація та оздоровлення працівників ВП "РАЕС" у літні місяці. Направлення у РОК "Біле озеро" можна придбати на 2, 3, 5, 7, 10, 12 днів, заплативши за одну добу: 83,88 грн. – працівник РАЕС, 102,82 грн. – член його сім'ї, 74 грн. – дитина. Всі інші споживачі за добу відпочинку платитимуть 200 гривень (проживання – 92 грн., харчування – 108 грн.).

З розваг пропонуються лише водні – прокат човнів та катамаранів (6 грн./год.). Крім того, на базі є спортивні майданчики, облаштовано пляж, альтанки, мангали, місця для відпочинку та кілька магазинів з цілком демократичними цінами. Додатково – прокат шезлонгів (1 грн./год.).

 

"Дикий" відпочинок

Охочі повною мірою відчути запах багаття, зеленої трави, дзижчання комарів та зблизитися з природою можуть відпочити просто неба у наметах.

"Відвідала озеро, піддавшись на вмовляння друзів, котрі пообіцяли незабутній відпочинок. Враження й справді незабутні. Але й від умов відпочинку, на жаль, теж. Прозора вода, сосновий ліс, піщаний берег – усе це є. Та хоча я невибагливий турист, але такого "гадючника" ще не відвідувала. Обійшовши берег, помітила лише кілька туалетів. І це на озері, де влітку відпочиває величезна маса людей. Пляж всіяний “бичками”. Сміття валяється просто на березі. І це – заповідна територія? А крім цього, за що беруть гроші при в'їзді? Замість запаху хвої тут зовсім інші аромати. Тож на Біле більше не приїду!" – обурено заявляє гостя озера Ірина.

В’їзд на територію, орендовану ФОП В.Шелевицькою, й справді платний. Залежно від авто, доведеться віддати 15-40 А послуги? Кілька дерев'яних вбиралень та вивіз сміття – іншого під час "дикого" відпочинку не нададуть. Немає ні спеціальних місць для наметів та багаття, ні дитячих і спортивних майданчиків, ні альтанок та обладнаного пляжу.  З «розваг» – кілька кафе під відкритим небом.

Однак, як кажуть, "скільки людей, стільки й думок". І хай умови на Білому озері для когось виявляться не досить комфортними, косметичні та оздоровчі властивості води, неймовірна краса природи і помірний клімат регіону здатні компенсувати недоліки. А подальша доля заповідного Білого озера – в людських руках.

 

 

 

Коментарі   

 
+3 # Гість 20.06.2013, 17:16
" Прозора вода, сосновий ліс, піщаний берег – усе це є. Та хоча я невибагливий турист, але такого "гадючника" ще не відвідував. Обійшовши берег, помітив лише кілька вонючих туалетів. І це на озері, де влітку відпочиває величезна маса людей. Пляж всіяний “бичками”. Сміття валяється просто на березі. І це – заповідна територія? А крім цього, за що беруть гроші при в'їзді? Замість запаху хвої тут зовсім інші аромати."З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.P.S.Еколог ічний фестиваль,якщо відбудеться, все це помножить на 2.Зовсім інша картина на протилежному березі озера.там немає інших запахів,а тільки запах хвоі.Природолюб и! Всі масово на протилежниф бік озера!.Урівняєм о ситуацію, доля заповідного Білого озера - в ваших. людських руках.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 73 гостей на сайті