У Володимирецькому районі трапляються випадки шахрайства. Аферисти винаходять усе нові схеми викачування грошей.
Приміром, стало відомо про дзвінки підприємствам району, коли представляються начальником Володимирецької ДПІ Сарненського управління ГУ ДФС у Рівненській області Десятник Наталією Павлівною і просять перерахувати на певний картковий рахунок кошти.
Не встигли у Володимирці оговтатись від дій, м'яко кажучи, неадекватних молодиків на басейні, які зруйнували балюстраду на набережній водойми у центрі, як район сколихнуло нове повідомлення про вандалізм.
У Каноничах на в’їзді в село стелу з написом «Слава Україні!» в ніч на 9 серпня пошкодили невідомі.
Сьогодні вранці, восьмого серпня, селищний голова Володимирця Олександр Осмолович був вражений новиною: на новозбудованому майданчику, що на березі басейну, вчинено вандалізм. Селищна рада про це повідомила поліцію та своїх жителів.
Поліція вночі отримала дзвінок з невідомого номера, що на цьому місці чиняться хуліганські дії. Але, по приїзду патруля на місце події, нікого не було виявлено.
На Володимиреччині перевіряють навчальні заклади
З 8 серпня в районі почалися огляди стану готовності навчальних закладів до нового навчального року. Комісія відділу освіти та дотичних служб здійснить виїзди в усі без винятку навчальні заклади Володимиреччини.
На військову службу за контрактом приймаються громадяни призовного віку та військовозобов’язані, які мають вищу, професійно технічну, повну або базову загальну середню освіту віком від 18 до 60 років.