Ось так у понеділок відходили від святкування 8 березня 6 хлопців. Зайняли 6 лавок на центральній площі Володимирця – і ну хропіти. Ні петарди, ні крики їх не могли розбудити (товариші для них спеціально піротехніку придбали – марно). Потім уже згодом потроху розійшлися. Двоє із них наче навмисно «влізли» в кадр.
Правду кажуть: свято жіноче, а святкують його чоловіки…

Фотоспостереження Олени Стельмащук.
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє