Авторизація

HomeНовиниВ РайоніРафалівська терапія дякує благодійнику (+фото)

Рафалівська терапія дякує благодійнику (+фото)

( 1 Vote )

 

Піднімалася в рафалівську терапію поспілкуватися з прославленим лікарем-терапевтом Світланою Олександрівною Зарицькою.

На другому поверсі ‒ море хворих. До шести десятків пацієнтів тут проходять курс лікування і відновної терапії після інсультів та операцій.

Три роки назад тут лежала моя знайома. Галина розповідала, що медперсонал унікальний. Годують хворих прекрасно. Але перебувати в палатах небезпечно ‒ із вікон вітер свище. Дощ забивається через гнилі рами в палату, і санітарочкам тільки стій біля вікон і воду збирай. Тому на зиму рідко хто наважувався сюди в лікарню лягати: до своєї болячки ще кілька прихопиш. І хоч медперсонал ті вікна шпаклював, затикав діри і заклеював скотчем – результату не було. Вітер, холод і дощ перемагали.

 


 

Та переміг цю стихію будівельник і меценат, всім відомий у нашому краї, – Віктор М’ялик. Завдяки його допомозі на другому поверсі рафалівської терапії нині прекрасні світлі і затишні вікна. Персонал відділення власними силами зробив косметичний ремонт. А зусиллями народного депутата Василя Яніцького на лікувальні корпуси в Рафалівці було спрямовано державні кошти і замінено повністю дах,  який теж до всього протікав. Тож сьогодні у терапевтичному відділенні № 2 Володимирецької ЦРЛ повністю зайняті всі ліжка. Отак би частіше працювали у спілці: влада, бізнес і громада…

Зі своїм терапевтичним хазяйством на скору руку (бо їхала на медичну раду в район) мене познайомила завідуюча терапевтичним відділенням Наталія Басик. Багато пацієнтів Рафалівки висловили їй подяку, як лікарю вищої категорії, і Наталія Миколаївна це оправдує. Вона майстер своєї справи, на всі руки. І УЗД проведе, і висококваліфіковану діагностику. В її команді чотири терапевти, гінеколог і невропатолог.

 


 

Молодший медичний персонал провів косметичний ремонт у ввірених їм палатах, і сьогодні терапія аж цвіте. Радіє з цього приводу і старша медична сестра Людмила Прокопчук. Адже до процесу оздоровлення так потрібен позитивний психологічний настрій. І, здається, що вартують оті вікна? А вони, як бачимо, по совісті вставлені, правильно закріплені… Вікна працюють на здоров’я людей. Тепленько. Затишно. От якби ще хтось вхідні двері на нові замінив та східці поновив з тильного входу…

У палатах зустріла знайомих із Мульчиць і Більської Волі, Балахович. Подякували вони щиро медикам, своєму відповідальному терапевту Михайлу Олексійовичу Мацюку, який родом із Воронок, Світлані Олександрівні Зарицькій. А ще кухарям ‒ Євгенії Родич та Світлані Хомич, які готують такі смачні обіди – пальчики оближете… І в кожній палаті всі, хто прийшов сюди за здоров’ям, щиро дякували благодійнику Віктору М’ялику за відсутність протягів, що спокійно можна спати біля самісінького вікна, не боячись підхопити додаткових простуд і хвороб, і не чути гулу автомашин і техніки з вулиці. У лікарні сьогодні – як на курорті. Єдине, на що скаржаться Багатьом не по кишені. Тільки це інша тема, і до неї ми обов’язково повернемося.

Галина ТЄТЄНЄВА

На фото автора:

-  терапевт Світлана ЗАРИЦЬКА;

- завідуюча терапевтичним відділенням Наталія Басик , лікар-терапевт Михайло Мацюк та старша медична сестра Людмила Прокопчук за роботою.

 

Коментарі   

 
+15 # Гість 03.03.2017, 18:17
Та за це вже дівчі дякували через газету і сайт і фото ті самі що раніше були.Не забудьте меценату подякувати ще раз за дорогут на Воронки і ще раз за сумки для швидких допомог.Якщо трічі нагадати то ВОНО краще запамятається.
Відповісти
 
 
+17 # Гість 04.03.2017, 20:48
За тим Мяликом автор забула поспілкуватися з Світланою Зарницькою :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
# Guest 04.03.2017, 23:38
Коментар був видалений адміністратором
 
 
+22 # Slavk0 05.03.2017, 16:44
Хоч би в депутати Мялика не вибрали. А то такий благодійник пропаде!
Відповісти
 
 
+16 # Гіcть 05.03.2017, 17:03
:lol: :lol: :lol:
Влучно сказано!
Відповісти
 
 
+2 # Гість 16.03.2017, 22:06
Ще не забудьте згадати про безкоштовну медицину. За "безкоштовну" швидку, "безкоштовні" аналізи, примусові "благодійні" внески...
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 61 гостей на сайті