Авторизація

HomeНовиниВ РайоніПоловлі: з нашим сільським головою ми віримо у світле майбутнє! (+фото)

Половлі: з нашим сільським головою ми віримо у світле майбутнє! (+фото)

( 1 Vote )

 

Старенька Половлівська школа, яка існує ще з 1962 року, щодня радо зустрічає понад 300 діток.

Гомін у НВК не стихає до пізнього вечора, адже навчально-виховний процес тут триває у дві зміни.

Але сьогодні для нас всіх особливе свято – сільський голова Ілля Петрович Дацький оплатив проведення водопостачання та каналізації, капітальний ремонт із заміною вікон, дверей та покрівлі приміщення, облаштування санвузла з установленням фонтанчиків та умивальників із холодною та гарячою водою. Відповідальним за цей проект став водій шкільного автобуса Станіслав Моніч. Загалом було витрачено більше 100 000 гривень, які виділив з особистих коштів сільський голова.

Школярі радіють такому подарунку, адже тепер навчатися у школі стало значно комфортніше. Директор НВК Валентина Калинівна Басюк зауважила: сільські діти повинні відчувати, що вони не гірші від міських, зокрема в питаннях облаштування місця гігієни.

Ілля Петрович по праву вважається покровителем нашої школи і тому піклується про неї та про учнів. Ще одним несподіваним сюрпризом від нього стала закупівля солодких подарунків для діток з особливими потребами, які навчаються у НВК до Дня людей з обмеженими можливостями. Сільський голова особисто вручив подарунки цим учням.

– Діти – це наша перспектива, тому допомогти їм – наш святий обов’язок, – говорив Ілля Петрович, звертаючись до учнів, учителів і батьків.

На питання про подальші плани Ілля Петрович відповів, що точно зупинятися не буде і вже планує будівництво нової школи, адже проектно-кошторисна документація майже завершена:

– Ми побудуємо нову велику школу, адже у селі високий рівень народжуваності дітей. Вона буде сучасна, із спортзалом та актовим залом, бо ж талановитих дітей у нас дуже багато і вони нічим не гірші інших, у яких це є.

Тепер вирішена одна з багаторічних проблем Половлівського НВК. Проте учні та вчителі вірять, що через декілька років вони таки переступлять поріг нової школи!

 

Людмила Гіль,

вчитель української мови та літератури.

 

Коментарі   

 
+6 # Гість 07.12.2017, 20:38
Ого! Він прямо як месія!
Відповісти
 
 
+4 # Vector 08.12.2017, 11:28
А що Ви зробили, пане Гість для дітей?
Відповісти
 
 
+12 # Гість 07.12.2017, 20:56
Звідки у покровителя школи кошти? Яке їх походження? новий благодійник у районі?
Відповісти
 
 
+6 # Гість 08.12.2017, 00:15
новорічна "гречка": людям для щастя небагато потрібно. Байдуже, де наші "меценати" ці кошти беруть. На деякий час і про розмір пенсії можна забути
Відповісти
 
 
+4 # Vector 08.12.2017, 10:37
ДАЦЬКИЙ Ілля Петрович – голова сільської ради, с. Половлі.
З об’єктів нерухомості голова задекларував житловий будинок (110 м2) у Половлях. Відсоток власності не вказано. Житловий будинок (110 м2) у Половлях, – декларує дружина, дочка і син, відсоток власності теж не вказано.
Їздить голова на елітному автомобілі Рorsche Сayenne, 2007 р. в.
Заробітна плата голови становить 37 тис. 558 грн. Наявність готівкових коштів – 51 200 USD, 29 450 EUR та 488 тис. 789 грн. (з декларації сільського голови) ;-)
Відповісти
 
 
+1 # lara13 08.12.2017, 11:08
Не кожен сільський голова робить так як Половлівський для свого села.
Відповісти
 
 
+2 # Vector 08.12.2017, 11:25
Не тільки сільські голови, всі мешканці громади повинні брати приклад!!! Все це було зроблено для дітей, власних дітей!
Відповісти
 
 
-8 # Siegfried 08.12.2017, 20:54
Vector, змилуйтеся, он у заздрісників із совковим мишленням підгоряють сідниці. Зараз співатимуть:
"Вставай проклятьем заклейменный
Весь мир голодных и рабов!
Кипит наш разум возмущенный
И в смертный бой вести готов!"
Вже й вила з косами налаштували.
Отакі в сімнадцятому році двадцятого століття робили переворот, а потім допомагали москалям робити колективізацію, нищити господарів-курк улів, морити голодом співвітчизників .
Відповісти
 
 
+6 # Гість 08.12.2017, 22:46
Так, правда. Не кожен спочатку відбирає те, що по праву належить всій громаді, а потім віддає обгризки, щоб не плакали. Довго нам з таким мисленням до нормального життя...
Відповісти
 
 
+3 # Гість 08.12.2017, 14:33
Діти мають нормальний туалет і доступ до води - до чого тут, "звідки гроші?", мова ж не про "гречку" - продуктовий набір за 100 грн?
Той, хто бачив як виглядають туалети у більшості українських шкіл (а їх просто немає, хіба що для когось оті будиночку на вулиці - то нормально), коли надворі 3-тє тисячоліття, такого не напише.

Порушують закон навіть ті, хто працює у підприємця без оформлення, незважаючи на те, як багато чи мало за це отримують (вони не платять податки взагалі), або ж, показуючи офіційно мінімалку, отримують насправді набагато більше - недоплачені податки - то і є наші невідремонтован і/недобудовані/ недофінансовані школи. Хтось скаже: "Крадуть зверху". А ми самі чесні?..

А скільки нових шкіл збудовано у районі за роки незалежності?.. Я про жодну таку не знаю.

Давайте починати з себе - хороші справи під силу кожному: не обов'язково одразу ж будувати школу - наведіть лад біля свого будинку та цінуйте те, що зробили інші.
Відповісти
 
 
-3 # Гість 08.12.2017, 16:46
Блажен хто вірує.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 08.12.2017, 20:53
Ніхто нікому не заважає крутитися в житті , так як наш мер. Навіть з таким достатком як в нього він залишається справжньою людиною. Нарешті в цьому невеличкому селі з'явився справжній мер. Ілля Петрович, не зважаючи ні на що продовжуйте в цьому ж дусі!
Відповісти
 
 
0 # Гість 08.12.2017, 21:26
Молодець, побільше таких людей!
Відповісти
 
 
-4 # Гість 08.12.2017, 22:40
Ніхто нікому не заває крутитися в житті так я як наш мер. Навіть з таким достатком він залишився справжньою людиною. Нарешті в цьому невеличкому селі з'явився справжній мер який про нього пілкується. Ілля Петрович, не зважайте ні на що , продовжуйте в тому ж дусі !
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 13.12.2017, 03:00
От і знову, сиджу на нічному чергуванні, переглядаю новини та коментарі. І пісня сама напрошується:
/Любо, братці, любо,
Любо, братці жить.
З нашим Головою
Не доводиться тужить./
Відповісти
 
 
-1 # Гість 13.12.2017, 06:33
Коментарі не видаляй,підпіль нику ти наш на нічному чергуванні. :lol:
Відповісти
 
 
-1 # Siegfried 13.12.2017, 09:06
А при чому тут Ви до моїх коментарів, які я видаляю чи редагую? Яке Вам до того діло? Я господар свого слова. Слово дав - назад взяв :D
Кажуть що слово не горобець. Вилетить - не спіймаєш. А тут можна. (якщо, звісно, не забанять, тобто зроблять все за тебе, коли перейдеш межу прілічія).
Відповісти
 
 
0 # Гість 14.12.2017, 22:40
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
+2 # Сергій СКІБЧИК 13.12.2017, 07:43
Шановні дописувачі!
У результаті збоїв роботи серверів останні кілька днів сайт фактично не працював.
Було проведено аварійне відновлення резервних копій і деякі коментарі, на жаль, втрачено.
Приносимо вибачення перед рекламодавцями, усіма користувачами та відвідувачами за прикрі незручності та втрачені коментарі.

З повагою, редакція сайту.
Відповісти