Авторизація

HomeНовиниВ РайоніФінал конкурсу краси "Міс Володимирець" відбудеться в суботу

Фінал конкурсу краси "Міс Володимирець" відбудеться в суботу

( 0 Votes )

 

Конкурс краси у Володимирці добряче нашумів. Дівчата заворушились і під кінець кастингу назбиралось їх аж 17 учасниць.

Майже тиждень триває підготовка конкурсанток до фіналу. Поки ми сидимо ввечері в теплих хатах після важких трудоднів і голосуємо в онлайн-режимі за красунь, ті активно дефілюють по сцені районного колегіуму.

– Вдячні директору А.Остапенку, який допоміг нам із приміщенням для тренувань. Кожен вечір, починаючи з 2 грудня, готуємось тут з дівчатами до фіналу, який відбудеться 9 грудня о 18 годині у приміщенні Будинку культури. Триває онлайн-голосування за «Міс глядацьких симпатій». Вже відредагували умови голосування, тож один голосуючий зможе проголосувати лише раз.

Онлайн-голосування, до речі, спричинило неабиякий ажіотаж серед родичів і друзів учасниць. Наввипередки агітували голосувати по кілька разів за свою доньку, сестру чи подругу. Таким чином, вперед вийшла трійка лідерів глядацьких симпатій: Дарія Хоружа 349 голосів, Дарина Босик 301, Вікторія Ситай 281 (чесно чи не чесно – судити вже вам, глядачі і читачі). Голосування закриється о 18-тій годині 9 грудня.Юля керує парадом красунь: звертає увагу насамперед на ходу і осанку.

– Більшість з дівчат-конкурсанток соромляться, відчувають себе скуто. Даний захід для них важливий, знаю по собі, адже саме конкурс краси колись мені допоміг розкритись і відчувати себе сміливішою по життю. Головна моя задача – надати їм впевненості у собі, граціозності в осанці.

Юля ділиться, що задоволена учасницями.

– Спочатку переймалась, що буде мало конкурсанток, думала, не зможу в повній мірі відтворити справжній конкурс краси на базі нашого району. Не очікувала, що вийде так, як вийшло. Відібраними дівчатами справді задоволена. По-перше, це те, що я шукала. По-друге, вони стараються, на льоту підхоплюють все, що я їм кажу. Кожна з них дійсно відчуває цей дух конкурсу, хоче бути не гіршою за інших чарівних учасниць. Фаворитки не маю. Вони для мене всі рівні.

Між іншим, неозброєним оком одразу помітно, до кого з дівчат прикуті погляди її конкуренток, хто з дівчат відчуває зал і сцену, хто готовий хоч зараз вже підкоряти подіуми, а кому треба працювати не лише над ходою на підборах, а й над осанкою (що є нормальним, адже дівчата тільки вчаться). Тому дух конкуренції присутній, як не крути, між учасницями, що так люб’язно посміхаються одна одній, періодично кидаються неабиякі погляди, порівняння і разом з тим – захоплення!

 

 

Навіть на тренуваннях всі дівчата – на високих підборах. Це обов’язкова умова. Та всі вони терпляче відточують дефіле. Адже тут не просто треба пройтись, треба пройтись на високих підборах легко, невимушено, по-королівськи. Ну і бажано не впасти.

Отож, до фіналу – лічені дні. Вхід буде платний – від 30 до 60 грн, виручені кошти пожертвуються на благодійність. Придбати квиток можна за номером 098-670-31-01.

Дізнавалась

Олена Стельмащук

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 41 гостей на сайті