HomeНовиниВ РайоніКращі новорічні роботи школярів району поїхали в Рівне (+фото)

Кращі новорічні роботи школярів району поїхали в Рівне (+фото)

( 0 Votes )

Традиційно грудень для Володимирецького БШЮ – час гостей. А все тому, що з усіх усюд Володимиреччини до закладу зносять творчі доробки школярів, які наважилися на участь у районному етапі конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір».

Цікаві ялиночки з найрізноманітніших матеріалів, сніговики, різдвяні віночки, сувенірні роботи – чого тут тільки не було!

118 робіт новорічної тематики  із 32 навчальних закладів утворили справжній передсвятковий мікс, з яких 7 кращих було відібрано для представлення на обласному етапі новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

Конкурс був поділений за розділами, аби максимально об’єктивно оцінити кожну оригінальну роботу. А таких було немало: «Стилізована ялинка», «Новорічна композиція», «Новорічний вінок», «Новорічна картина», «Новорічний подарунок». Тож і роботи вигравали святковим блиском, дивували вигадливістю та композиційною завершеністю.

До слова, один навчальний заклад мав можливість подати на конкурс відразу кілька робіт. Тож найбільше новорічних композицій привезли із Рафалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Суховільського НВК.

На районний етап виставки-конкурсу «Український сувенір» було подано 51 творчу роботу із 21 навчального закладу. За ідейною різноманітністю та технікою виконання  вирізнялися роботи учнів Полицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Суховільського НВК.

11 робіт поїхали змагатися за звання кращих на обласний етап конкурсу. Сподіваємось, що роботи гідно оцінять і на обласному етапі. 

 

Вікторія Черпак. 

 

У вас недостатньо прав для коментування.