Авторизація

HomeНовиниВ РайоніШкола мистецтв прийняла нових учнів (+фото)

Школа мистецтв прийняла нових учнів (+фото)

( 2 Votes )

1 жовтня в Міжнародний День музики Володимирецька Школа мистецтв влаштувала своїм новоспеченим учням посвяту у першокласники.

Цього року до музики долучилося 37 діток. Під час урочистостей майбутнім музикантам вручили по тістечку з шоколадною нотою і вперше в історії Школи їм прямо на сцені чіпляли почесні нагрудні знаки з емблемою закладу.

Директор Тетяна Мирончук привітала з професійним святом своїх колег і учнів, також побажала першачкам успіхів, натхнення і хорошого настрою, який, власне, й почався одразу ж після посвяти з частування врученими кексиками. Дітки щиро раділи смаколику, порівнювали шоколадні ноти і по-дитячому насолоджувались своїм солодким особливим статусом цього дня.

Після посвяти старші вихованці Школи привітали своїх юних колег невеличкими музичними композиціями.

У нинішньому навчальному році загалом в Школі навчатиметься 211 учнів за такими напрямками: народні, духові інструменти, скрипка, фортепіано, вокал, хореографія.

Директор Тетяна Мирончук розповіла:

– Цього року набір у нас був справді великий, 37 нових учнів – це лише третя частина від усіх бажаючих навчатись в нашій Школі. Першокласників обирали за вступними оцінками. Не можу виокремити найпопулярніший напрямок, бо вони всі якось однаково мають сьогодні у нас попит. Загалом приймаємо на навчання діток з 7-9 років, але разом з тим маємо підготовчі класи з хореографії (групи п’ятирічок і шестирічок).

Цікаво, що зараз Школа мистецтв відкрила набір на групи фітнесу та східних танців для дорослих. Поки що керівництво закладу вивчає попит на дані види занять. Але групи вже доформовуються, тож скоро, вочевидь, вони й запрацюють.

      Новий навчальний рік має не лише нових учнів, а й нове обладнання. Так, заклад придбав три акордеони на загальну суму майже 30 тис грн., відреставрували бандури, на що пішло 9 тис грн, придбали сценічні костюми на майже 23 тис грн. Ще придбали ноутбук, мультимедіа, ролети, а клас хореографії обладнали на суму 20 тис грн. Задля всього цього залучено кошти з місцевого бюджету та батьківські гроші (оплата за навчання).

 

 
 
 

Олена Стельмащук.

Фото автора.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 73 гостей на сайті