Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЗдайте зброю добровільно!

Здайте зброю добровільно!

( 2 Votes )

Усім добре відомо, якими небезпечними в обігу предметами є вогнепальна та холодна зброя, боєприпаси, вибухівка. Їх використанням може бути заподіяна шкода життю та здоровю людей, майну, тощо. В країні з їх використанням щороку вчиняються сотні тяжких злочинів. Крім того, саме їх незаконне зберігання, носіння, придбання, виготовлення, ремонт та збут є кримінально караним злочином.

За вказані дії Кримінальним кодексом України передбачене покарання – до 5-ти років позбавлення волі.

Боротьба з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин є одним з найважливіших напрямків діяльності правоохоронних органів країни. Адже вилучення зброї з незаконного обігу дає змогу попередити інші злочини.

Упродовж жовтня поточного року на території України проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин, метою якого є покращення оперативної обстановки, запобігання злочинам, вчиненим із застосуванням зброї і вибухових пристроїв, виявлення каналів незаконного обігу і крадіжок вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухових речовин.

Проте одних тільки зусиль правоохоронних органів в цьому напрямку не достатньо. Як і в інших напрямках роботи, ми розраховуємо на допомогу громадян у цій справі.

Якщо в когось є будь-яка інформація щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухових речовин, просимо вас звертатись до Володимирецького відділення поліції, що знаходиться за адресою: смт Володимирець, вул. Грушевського, 63.

У разі, якщо незаконні зброя, боєприпаси чи вибухові речовини є у вас, просимо здати їх в поліцію добровільно. Адже на підставі ч.3 ст.263 Кримінального Кодексу України особа, яка незаконно зберігала зброю, боєприпаси та вибухові речовини, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона їх добровільно здала органам влади.

Крім того, власники незаконних мисливських рушниць, газової чи холодної зброї можуть зареєструвати цю зброю на себе, оформивши документи на неї в дозвільній системі Володимирецького ВП (тел. 0967413062).

Під час проведення місячника добровільної здачі зброї в березні 2018 року, жителями району було здано 250 набоїв різних калібрів; 10 одиниць зброї, 6 з яких було зареєстровано на громадян, згідно чинного законодавства


Капітан поліції Віктор Безушко,

інспектор з контролю за обігом зброї Володимирецького ВП ГУНП

в Рівненській області.

Ілюстрація з мережі Internet   

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 72 гостей на сайті