Автопригода трапилася вчора пообіді біля пішохідного переходу у Володимирці.
Про ДТП повідомили очевидці на сторінці rivne_dtp в Іnstagram. Зіштовхнулися два легковики.
Автівки отримали значні механічні пошкодження. Проте у відділі комунікації Нацполіції Рівненщини розповіли, що учасники ДТП до поліції не зверталися.


Джерело: Рівне Вечірнє
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє