Авторизація

HomeНовиниВ РайоніТРК "Бурштиновий шлях", яке не працює з 2016 року, вирішили ліквідувати

ТРК "Бурштиновий шлях", яке не працює з 2016 року, вирішили ліквідувати

( 0 Votes )

 

Рішення про припинення комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Бурштиновий шлях» Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області, Кузнецовської міської ради Рівненської області шляхом ліквідації прийняли на сесії Володимирецької районної ради у п'ятницю, 24 січня 2020 року.

Для ліквідації юридичної особи КП ТРК «Бурштиновий шлях» створили ліквідаційну комісію, а головою призначили Олександра Бобрика, колишнього керівника районного відділу статистики. Адреса ліквідаційної комісії: індекс 34300, Рівненська область, селище міського типу Володимирець, вулиця Грушевського, будинок 56.

Строк для заявлення кредиторами своїх вимог до КП ТРК «Бурштиновий шлях» – два місяці з дати публікації оголошення про ліквідацію юридичної особи в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців «Бюлетень державної реєстрації». 

На ліквідацію телерадіокомпанії відвели півроку.

Для фінансового забезпечення ліквідації перед цим прийняли районну Програму для забезпечення припинення комунальних підприємств районної ради, яка розрахована на 2020-21 роки.

Нагадаємо, що радіо перестало виходити в ефір наприкінці 2016 року. Директора ТРК "Бурштиновий шлях" звільнили пізніше, у 2017 році (рішення Володимирецької районної ради №231 від 27 вересня 2017 року).

Вл. інф.

 

Коментарі   

 
+2 # Гість 28.01.2020, 20:04
Ну да, що показувати іноземцям які приїжджають до нас на "Бурштиновий Шлях" подивитьсь, перемиті і перекопані грунти? чи продану земню під бурштин? ;-) Тому і закривають
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 252 гостей на сайті