Завершився ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2020”. Володимирецький район взяв участь у всіх номінаціях на відбірковому етапі:
“Початкова освіта” – Ірина Мороченець, учитель Володимирецького районного колегіуму;
“Історія” – Василь Лисковчук, учитель Володимирецької ЗОШ І-ІІІст №1;
“Хімія” – Тетяна Ляшко, учитель Володимирецької ЗОШ ЗОШ І-ІІІст №1;
“Зарубіжна література” – Тетяна Левкова, учитель Собіщицької ЗОШ І-ІІІст.;
“Образотворче мистецтво” – Ніна Сиротюк, учитель Володимирецького районного колегіуму.
Вітаємо лауреатів ІІ туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2020” і дякуємо Тетяні Ляшко, Тетяні Левковій та Василю Лисковчуку за гідне представлення нашого району на престижному освітянському конкурсі!
Джерело: Володимирецька РДА
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє