HomeНовиниВ РайоніПідсумки конкурсу “Учитель року – 2020”

Підсумки конкурсу “Учитель року – 2020”

( 0 Votes )

 

Завершився ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2020”. Володимирецький район взяв участь у всіх номінаціях на відбірковому етапі: 

“Початкова освіта” – Ірина Мороченець, учитель Володимирецького районного колегіуму; 

“Історія” – Василь Лисковчук, учитель Володимирецької ЗОШ І-ІІІст  №1; 

“Хімія” – Тетяна Ляшко, учитель  Володимирецької ЗОШ ЗОШ І-ІІІст №1; 

“Зарубіжна література” – Тетяна Левкова, учитель Собіщицької ЗОШ І-ІІІст.; 

“Образотворче мистецтво” – Ніна Сиротюк, учитель Володимирецького районного колегіуму.

Вітаємо лауреатів ІІ туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2020” і дякуємо Тетяні Ляшко, Тетяні Левковій та Василю Лисковчуку за гідне представлення нашого району на престижному освітянському конкурсі!

Джерело: Володимирецька РДА

 

У вас недостатньо прав для коментування.