У рамках загальноукраїнського проєкту «Велике будівництво» на Володимиреччині кошти із державного, обласного, районного та місцевого бюджетів продовжать будівництво Озерецької школи, а також приведуть до одного стандартного зовнішнього вигляду та забезпечать медичним обладнанням приймальне відділення у Володимирецькій центральній районній лікарні.
Також на Володимиреччині планують за кошти з дорожнього фонду відремонтувати 2,9 кілометрів місцевих доріг та міст в селі Луко. Роботи по проєкту почнуть уже з 1 березня.
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє