HomeНовиниВ Районі"Велике будівництво" на Володимиреччині: школа в Озерцях, приймальне ЦРЛ, 3 кілометри доріг та міст в Луко

"Велике будівництво" на Володимиреччині: школа в Озерцях, приймальне ЦРЛ, 3 кілометри доріг та міст в Луко

( 0 Votes )

У рамках загальноукраїнського проєкту «Велике будівництво» на Володимиреччині кошти із державного, обласного, районного та місцевого бюджетів продовжать будівництво Озерецької школи, а також приведуть до одного стандартного зовнішнього вигляду та забезпечать медичним обладнанням приймальне відділення у Володимирецькій центральній районній лікарні.

Також на Володимиреччині планують за кошти з дорожнього фонду відремонтувати 2,9 кілометрів місцевих доріг та міст в селі Луко. Роботи по проєкту почнуть уже з 1 березня.

 

 

У вас недостатньо прав для коментування.