HomeНовиниВ РайоніП’ять учнів отримали нагороди на олімпіаді "Знавці Біблії"

П’ять учнів отримали нагороди на олімпіаді "Знавці Біблії"

( 0 Votes )

24 лютого, в Національному університеті водного господарства та природокористування відбулося урочисте нагородження переможців ІІ етапу обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії».

Цінними подарунками та призами нагородили 5 учнів нашого району: Анастасія Шевчук, учениця 6 класу Антонівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Каріна Кібиш, учениця 8 класу Великоцепцевицької ЗОШ І-ІІІ ст.; Олеся Луковець, учениця 9 класу Володимирецького районного колегіуму; Вікторія Дацька, учениця 10 класу Володимирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»; Даяна Павлусь, учениця 11 класу Собіщицької ЗОШ І-ІІІ ст. Вікторія Дацька та Олеся Луковець ще влітку 2019 року отримали головний свій приз – поїздку на відпочинок у Швецію.

Команда Володимирецького району в особі начальника відділу освіти Марії Ошурко отримала за відповідне місце в загальному рейтингу районів у ІІ етапі обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» диплом І ступеня та призовий ноутбук.

 

 

У вас недостатньо прав для коментування.