HomeНовиниВ РайоніЧерез загрозу коронавірусу районний суд закликає громадян подавати документи поштою

Через загрозу коронавірусу районний суд закликає громадян подавати документи поштою

( 0 Votes )

З 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні введено карантин через спалах у світі коронавірусу. Таке рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України у середу, 11 березня. 

Таке рішення має на меті убезпечити населення України від розповсюдження гострої респіраторної хвороби та масового поширення вірусної інфекції. 

З огляду на це, Володимирецький районний суд звертається до громадян, які є учасниками судових процесів, з проханням утриматися від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають обов'язкової присутності учасників сторін. 

Також просимо громадян утриматися від відвідин суду, якщо у них є ознаки будь-якого вірусного захворювання. Подачу заяв, клопотань, інших документів рекомендуємо здійснювати через пошту, щоби зменшити скупчення людей в приміщенні та знизити ризик захворювання. 

Будьмо відповідальними, подбаймо про своє здоров'я та здоров'я оточуючих!

 

У вас недостатньо прав для коментування.