Cпільний автопатруль Нацгвардії та Нацполіції під час несення служби з ОГП в смт Володимирець Рівненської обл. затримав чоловіка, у якого було вилучено гранату РГД-5.
На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Володимирецького ВП, гранату вилучено.
За інформацією прес служби НГУ
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє