Авторизація

HomeСпортФутболМФК Володимирець – переможець зимово-весняної першості району

МФК Володимирець – переможець зимово-весняної першості району

( 0 Votes )

За тур до завершення передсезонного футбольного турніру на полі колишнього районного учкомбінату визначився переможець цих змагань. Перемігши у трьох матчах поспіль, турнір виграв райцентрівський МФК.

В останній день березня першими на гареве поле вийшли ветерани Володимиреччини та Половлі. Ветерани з райцентру нарешті зібрали більш-менш оптимальний склад і показали доволі осмислений і комбінаційний футбол, на відміну від суперника.

У цьому матчі усе стало ясно ще до перерви, коли у воротах сільських футболістів побували три «сухих» м’ячі авторства Віктора Козодоя (двічі) та Олександра Чайковського. На початку другого тайму Вадим Гузоватий один гол відіграв, але Іван Іванов майже одразу довів рахунок до розгромного – 4 : 1 на користь сивочолих.

Справжнім героєм цієї зустрічі можна по праву вважати півзахисника ветеранів Віктора Козодоя, який по системі «гол + пас» набрав 4 бали (2+2). Особливо запам’ятався його верховий навіс на Олександра Чайковського, коли останньому залишалося лише підставити голову, щоб спрямувати шкіряну сферу у порожні ворота.

Ще у другому таймі цієї гри почався проливний дощ, який плавно перейшов і на другий поєдинок дня між МФК та Каноничами. Тут теж все стало ясно вже в дебюті матчу.

Муніципали видали ударні 10 хвилин, які й забезпечили їм перемогу не тільки у двобої, але й (як стало ясно наступного дня) у всьому турнірі. Спочатку Віталій Брикса чи то бив, чи то навішував з правого флангу атаки, і м’яч по чудернацькій траєкторії опустився за «комірець» ошелешеному кіперу «Променя» – 1 : 0. А вже за декілька хвилин капітан володимирчан Василь Новицький з близької відстані спрямував кулю у ворота, воротар намагався ліквідувати небезпеку, але мокрий предмет футбольної суперечки таки закотився до сітки – 2 : 0. Надалі попри гострий характер протистояння (було навіть вилучення у каноничан) рахунок не змінився.

Наступного дня, у Вербну неділю, спочатку зійшлися Зелене з Половлями. Двобій видався цікавим та безкомпромісним, і, що головне, результативним.

Однак краще підготовленими виявилися зеленівські полісяни – 4 : 2. У них відзначалися Артур Степанян, Максим Русин, Дмитро Нагорний та Назар Базака, а у опонентів забивали Ігор Мініч та Михайло Мирончук.

По тому стосунки виясняли Каноничі і ветерани. Перший тайм пройшов за деякої переваги більш молодших канони чан, та старших по віку декілька разів виручив голкіпер Андрій Будник.

У другому гра вирівнялася, і протистояння колективів звелося у більшості ігрових епізодів до поєдинку батька – Василя Черевача, захисника ветеранів, проти сина – Ігора, нападника «Променя».

До певного моменту двобій йшов з перемінним успіхом, та молодість зрештою взяла верх:син таки втік від батька і сильним низовим ударом відкрив рахунок – 1 : 0. Здавалося, що ветеранам вже не відігратися, адже до закінчення поєдинку залишалося не так багато часу. Проте вони показали справжній бойовий дух і зуміли відновити рівновагу.

Знову вище всяких похвал зіграв Віктор Козодой. Він зумів відібрати м’яч на самій лицевій лінії у когось із оборонців суперника і викотив його прямо на ногу Івану Іванову, який з межі воротарського майданчика просто не мав права схибити – 1 : 1. Так одним ударом Іванов відібрав звитягу у цьому матчі у «Променя» і вручив корону переможця усього турніру володимирчанам із МФК.

Таким чином, перед заключним туром змагань, коли зійдуться муніципали з ветеранами та Каноничі із Зеленим, переможець відомий – це МФК, у активі якого 9 очок. Зелене має їх 6, а Каноничі з ветеранами – по 4. Відомий і аутсайдер – Половлі залишилися без набраних балів.

А у Вараші чергові тури аналогічних змагань знову (вже втретє!) були перенесені через бажання хоч трохи поберегти від погодних сюрпризів запасне поле «Ізотопа – РАЕС», і тепер будуть дограватися у будні дні. Тому декілька команд-учасниць, щоб не втрачати ігрової практики, зіграли товариські матчі.

Так, ФК «Рафалівка» у минулу середу на тому ж полі колишнього учкомбіната розписав бойову нічию – 2 : 2 з МФК. До перерви у поєдинку і по грі, і в рахунку домінували приїжджі футболісти – 2 : 0 після влучних ударів Анатолія Пархомчука та Дмитра Серховця, але у другому таймі господарі відігралися зусиллями Дмитра Китуна та Василя Новицького – 2 : 2. Тож перемогла, як кажуть у таких випадках, дружба. А на Вербну неділю у схожому двобої «Моноліт» подужав «Ізотоп – РАЕС» - 2 : 1.

А на останок ще одне оголошення. 10 квітня о 12.00 відбудеться засідання ради Володимирецької районної федерації футболу по питанню початку чемпіонату району.