HomeСпортФутболКубок району: визначилися всі чвертьфіналісти

Кубок району: визначилися всі чвертьфіналісти

( 4 Votes )

Цими вихідними відбулися поєдинки 1/8 фіналу Кубка  району з футболу.

Сопачівський «Стир» в суботу 21 липня гостював у райцентрі. Тут на них чекала команда ветеранів, які у минулу суботу в попередньому етапі обіграли по пенальті команду «Україна» Новаки-Озеро.

Все було ясно ще на початку поєдинку, що гості приїхали лише за перемогою. З перших хвилин сопачівці почали гостро атакувати ворота своїх суперників. Вже на четвертій хвилині після подачі кутового гості повели в рахунку, відзначився захисник Роман Сніжко.

Але не так просто пішла гра гостей далі. Ветерани після пропущеного м’яча активізувалися показавши найкращу гру за останній період своїх виступів. Команди обмінювалися гострими контратаками, де могли одні збільшити рахунок, а другі зрівняти його. І рівно через тридцять хвилин після пропущеного м’яча ветерани зрівнюють рахунок. З метрів двадцяти п’яти Роман Шеверда своїм коронним ударом низом пробиває, м’яч попадає в штангу і залітає у ворота суперника.

На таких швидкостях розпочалася і друга половина зустрічі. До сімдесят четвертої хвилини гра була рівною. Але пропустивши другий м’яч  від молодого захисника гостей Леоніда Федіни ветерани фізично вже немогли грати на рівних. Сильнішими були гості.

Каноницький «Промінь» з рахунком 1:3  в гостях у Любахах поступився місцевому соколу. Футболісти Зеленого з мінімальним рахунком 0:1  вдома поступилися минулорічному чемпіону з Кідер. Балаховичі, також з мінімальним рахунком 0:1 зазнали поразки від Володимирецького МФК. Варашани 3:1 перемогли Новаки-Озеро, а друголігові  футболісти з Мульчиць з рахунком 4:0 розгромили вдома Воронківську «Зорю». Полицьке «Полісся» в гостях впевнено перемогло футболістів Довговолі, рахунок 6:2. Найдраматичнішим був поєдинок у  В.Жолудську де місцева «Зірка» приймала минулорічного володаря Кубка району «Горинь» В. Цепцевичі.

Основний час переможця невиявив рахунок 1:1, додаткових два тайми по п'ятнадцять хвилин також закінчилися в нічию. Команди обмінялися голами, отже 2:2 і попереду пенальті. Спортивна лотерея дісталася гориничам 4:5 на їхню користь.

1/4 фіналу Кубка району пройде 29.07 2018 року. Місцевий МФК прийматиме  «Горинь» В. Цепцевичі.  Любахівський  «Сокіл» - «Юність» Кідри,  «Стир» Сопачів прийматиме «Моноліт», а Полісся «Полиці»  ФК «Мульчиці» .