HomeСпортМотоболВолодимирецькі мотогонщики на мотоболі і на мотокросі

Володимирецькі мотогонщики на мотоболі і на мотокросі

( 3 Votes )

З 16 по 18 травня у місті Кам’янець-Подільському під егідою нової мотобольної федерації України відбувся фінал Кубка України по мотоболу серед вітчизняних команд (усього їх нині налічується 6).

На цих популярних змаганнях побувала і делегація наших спортсменів із Володимирецького осередку Федерації мотоболу України. Розпорядники Кубка, як завжди, привітно зустріли володимирчан, висловивши надію наступного разу побачити на змаганнях не делегацію гостей із Полісся, а потужну команду-суперника.

Почесний трофей завоювала команда «Антрацит» (м. Кіровське), яка не побоялася міфічних «бендерівців» Західної України і приїхала на змагання. Чого не скажеш про мотобольний клуб «Союз-3» (Єнакієво).

Друге місце здобула команда «Нива» із села Вишняки Полтавської області (її володимирчани добре знають), на третьому – мотоклуб «Колос» (смт Нові Санжари, Полтавщина).

Четверте почесне місце зайняла місцева команда «Поділля», приписана до Кам’янець-Подільської станції юних техніків, основний склад якої – юні спортсмени віком від 16 до 18 років.

Тепер мотокросовики Володимирецького МНВК (нинішні випускники), які теж побували на фіналу Кубка, всерйоз подумують про кар’єру мотоболістів і планують поступати до вишів славетного Кам’янця…

Поїздка у Кам’янець-Подільський відбулася завдяки спонсорській допомозі небайдужих шанувальників мотоболу, які вже не вперше підтримують володимирецькі надії на відродження мотоболу.

Сергій СКІБЧИК.

 


Рекордна перемога

 

14 травня в Рівному відбулися обласні змагання з мотокросу серед учнівської молоді. Участь у них взяла й команда мотокросовиків Володимирецького МНВК.

Найдраматичніша боротьба розгорнулася у вільному класі мотоциклів з двигуном 125 см. куб., де переважна більшість учасників виступала на сучасних японських мотоциклах марки «Ямаха» та «Кавасакі».

Володимирецькі мотокросмени зайняли ІІ загальнокомандне місце
 

Нашу команду в цьому класі представляв Павло Савчук на набагато слабшому мотоциклі «Чезет». Після старту Павло очолив заїзд і більшість часу лідирував у гонці. Але «на хвості» у нього висіли костопільські спортсмени, і на одному з поворотів на швидкості суперник протаранив заднє колесо мотоцикла Савчука. Як результат – страшне падіння з кульбітами і переворотами.

Поки Павло приходив до тями, а одноклубники лагодили погнуте кермо мотоцикла, суперники вже обійшли його на ціле коло.

Стартувавши знову, володимирецький гонщик Павло Савчук зумів не лише наздогнати своїх суперників, а й прийти на фініш першим.

Також в особистому заліку у класі мотоциклів «Стандарт» з двигуном 125 см. куб. володимирецький гонщик Юрій Муравинець зайняв 3 місце; у класі мотоциклів «Вільний» з двигуном до 85 см. куб. (старша і молодша вікові групи) 3 місця зайняли Андрій Дацький та Дмитро Килюшик.

У класі мопедів «Стандарт» з двигуном до 50 см. куб. (старша і молодша вікові групи) 2 місця посіли Тарас Савчук та Віталій Шмига.

Таким чином, володимирецькі мотокросмени зайняли ІІ загальнокомандне місце серед 7 команд області. Кожен учасник привіз із змагань дипломи й медалі.

Володимирецькі мотокросмени зайняли ІІ загальнокомандне місце

Олександр САВЧУК,

тренер.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити