HomeСпортМотоболЧи побачать мотобол у Володимирці в 2015 році?

Чи побачать мотобол у Володимирці в 2015 році?

( 1 Vote )

Наприкінці зими столиця зустрічала мотобольну спільноту України. В одному з офісів у центрі Києва відбулось чергове засідання Всеукраїнської громадської організації «Мотобольна федерації України». Було запрошено чимало високопосадовців, а з Міністерства молоді і спорту, яке давно і тісно співпрацює з федерацією мотоспорту, був присутній провідний тренер неолімпійських видів спорту В.В. Заболотний.

Представником Федерації мотоциклетного спорту став її генеральний секретар В.П. Якимчук (наш земляк, родом із Дубенщини).

Запрошені гості виступили з привітальним словом та висловили свою точку бачення щодо розвитку українського мотоболу. В.П. Якимчук запропонував об’єднати зусилля ВГО «МФУ» та Федерації мотоциклетного спорту, як це зробили в усій Європі. Було прийнято рішення зробити реорганізацію та утворити комітет із 7 активістів, що увійдуть до Федерації мотоциклетного спорту. Представниками МФУ у ФМС стали: О.Я. Зімовець («Колос»),  О.М. Хрипко («Нива»),  П.А. Відлацький («Поділля»), А.І. Таран («Дружба»), І.О. Сосновський («Восход») та віце-президенти МФУ Ф.Д. Герасименко і В.Ф. Матірний. У комітеті переконані, що шляхом об’єднання зусиль ми зможемо вивести український мотобол на якісно новий рівень та досягти європейських висот.

На цьому засіданні побували також представники з Київської, Одеської, Херсонської, Рівненської та Волинської областей.

Тепер Мотобольна федерація України має право представляти Україну на Чемпіонаті Європи, який пройде наприкінці травня 2015 року в Німеччині (фінал у Купенхаймі).

Відтак у любителів мотоболу нашого краю знову є чудова нагода побачити заключний етап підготовки збірної України до міжнародних змагань. Тренування, найпевніше, відбудуться на гаревому полі Володимирецького мототреку, оскільки в Німеччині більшість полів з гаревим покриттям, а в Україні такі поля збереглися лише у Володимирці і в Кіровському (Донецька область, нині в окупації).

Василь БЛИЩИК,

голова мотобольного осередку МФУ в Рівненській області.

фото з мережі internet

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити