HomeСпортМотоболНа них тримається мотоспорт

На них тримається мотоспорт

( 0 Votes )

Напередодні виборів усю країну охопила передвиборна лихоманка. Не оминула вона і мотоспорт.

Останні три тури чемпіонату України з мотоболу зміщені ближче до дня виборів і відбудуться 23, 24 та 25 жовтня на Полтавщині. На ці вирішальні матчів запросили і членів мотобольних осередків Рівненської та Волинської  областей, зокрема й представників Володимиреччини.

Пропозиція була прийнята, але, як завжди, виникла проблема з фінансуванням поїздки, яка благополучно вирішилася за допомоги двох Анатоліїв – Бортника та Діжурка. 

Перший, Анатолій Бортник, багато років сприяє розвитку технічних видів спорту, таких, як мотобол, мотокрос, картинг, чим популяризує ці види спорту серед підростаючого покоління. Не відмовив він і цього разу.

Анатолія Діжурка застав у своєму офісі під час перегляду останнього номера «районки». Запропонував йому перечитати матеріал по мотокросу в Ковелі. Після перегляду статті обговорили з ним поточні проблеми, зокрема нестачу техніки для виступів на різних змаганнях з мотокросу. Анатолій, як досвідчений та успішний бізнесмен, відразу зрозумів натяк.

Зробивши паузу в нашій розмові, набрав телефонний номер. «Привіт! Як погода в Одесі?» З цих слів я одразу зрозумів, до кого він телефонує. Адже Валентина Бзіту, який займається доставкою та продажем різноманітної мототехніки китайського та японського виробництва по всій Україні, я добре знаю. З його батьком Леонідом Бзітою, Віталієм Найманом, Миколою Ткачуком були наймолодшими гравцями Володимирецької «Зорі» середини 70-х.

Анатолій попросив Валентина, щоб той підшукав пару мотоциклів класу 85 см3 або один 125 см3 в хорошому стані для участі в мотоперегонах. До речі, син Анатолія – Іван – теж відвідує секцію мотоспорту на БАМі.  Наостанок А. Діжурко пообіцяв дати свою «Хонду» 450 см.3 для участі у наступних змаганнях ще цього року.

Подякувавши за підтримку та розуміння й отримавши те за чим прийшов, я «відкланявся». Хочеться вірити, що саме підприємці малого і середнього бізнесу допоможуть відродити економіку та мотоспорт у Рівненській області.

Отримали нову техніку

На другому етапі  чемпіонату України з мотокросу (Західний регіон), який відбувся в м. Ковелі 10-11 жовтня, юні спортсмени отримали нову техніку. У перерві між заїздами представники влади з депутатами подарували 3 нових мотоцикли австрійського виробництва KTM об’ємом двигуна 50 см.3 для наймолодших спортсменів. А губернатор Волині вручив більш потужний мотоцикл Андрію Буренку з м. Луцька, який представляє Україну у всіх європейських змаганнях та в США.

Василь Блищик,

голова Володимирецького мотобольного осередку МФУ в Рівненській області.

ілюстрація з мережі Internet

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити