HomeСпортМотоболВолодимирчани на "золотому " матчі чемпіонату України

Володимирчани на "золотому " матчі чемпіонату України

( 2 Votes )

Завершися мотобольний сезон 2015 року. Чемпіоном, як і передбачалось, стала команда «Нива» села Вишняки Полтавської області. Вона рівно і впевнено провела весь ігровий сезон і навіть побувала на турнірі в Дубровиці, де зайняла 1 місце.

Побували на цьому матчі, яке можна назвати святом мотоболу, і ми, представники Володимиреччини. На припаркованих автомобілях ми зафіксували номери з усіх куточків України, Литви, Білорусії і навіть Німеччини.

Шкода, що деякі з наших хлопців, які мали їхати на Полтавщину, в останню хвилину відмовилися – переміг «жовтий диявол», який чекав на них на волинських клондайках. Правда, замість очікуваних бурштинових доларів їх чекав 20-кілометровий забіг з перешкодами…

Зате в Києві до нас приєдналися справжні прихильники мотоболу, які спеціально для цієї поїздки відпросилися з роботи (була навіть дівчина-фотограф). Але повернуся до гри.

Основним суперником на чемпіонство міг стати лише вознесенський «Восход». Але йому треба було тільки перемогти, оскільки попередня гра у Вознесенську закінчилася з рахунком 3:3. Підтримувані десятками своїх уболівальників, які прибули до Вишняків, вознесенці почали справжній штурм воріт полтавчан, що й дало свій результат: 1:0 на користь «Восходу». Але ще до кінця першого тайму «Нива» зуміла відігратися. Зробивши у перерві деякі корективи у плані гри, «Нива» відчутно додала у другому періоді. На 6 м’ячів, забитих «Нивою», вознесенці спромоглися забити тільки два. Тож у полтавчан – впевнена перемога і золоті медалі чемпіонів України. Срібло, відповідно, у «Восхода», а бронза – у гравців команди «Дружба» (село Мачухи Полтавського району).

«Нива» (Вишняки) - Чемпіон України-2015
 

Після святкової вечері, яку організували переможці, подякувавши організаторам за гостинність, ми вирушили додому. Дорога додому здавалась коротшою і пройшла без пригод.

Але все-таки в душі залишився неприємний осадок заздрощів. Спостерігаючи за представниками мотоспорту, влади, депутатів усіх рівнів і простих людей за одним столом, я зрозумів, що нам до полтавчан ще далеко, адже всі вони – як одна команда. Як сказав беззмінний голова вишняківського «колгоспу», «Доки я живий і буду працювати, мотобол в селі БУДЕ». От би нам таких людей!..

Василь БЛИЩИК,

голова Володимирецького мотобольного осередку МФУ в Рівненській області.

фото: sport.pl.ua

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити