HomeСпортМотоболМотокрос. За крок до перемоги

Мотокрос. За крок до перемоги

( 0 Votes )

17 квітня в селі Оженин відбулися змагання з мотокросу за  Кубок України (Західний регіон), який проводить МК «кристал» під егідою Мотоциклетної Асоціації України. У змаганнях брали участь представники і з нашого району. У класі мотоциклів з об’ємом двигуна 85 см3 виступав Віталій Шмига, а в найпотужнішому, з об’ємом 450 см3, виступив ще один спортсмен, представник з нашого району – мешканець Кузнецовська Дмитро Остапчук. Для нього це перший рік виступу  у Чемпіонаті України і третя гонка в сезоні (дебют відбувся у місті Чернівці).

Хочу детальніше зупинитися на виступі «наших». Віталій Шмига зайняв четверте місце, і якби не прикре зіткнення при проходженні «кругового» і втрата 2-3 хвилин на відновлення гонки – був би третім. Дмитро «проспав» старт у першому заїзді, і йому було досить складно на незнайомій трасі фігурувати в ролі наздоганяючого. Проте у другому заїзді Дмитро виграє старт і очолює гонку. Гонщики, які їхали позаду, були не згідні з таким перебігом подій. Та й сам Дмитро ще фізично не готовий був витримати шалений темп гонки. Тож поступово, коло за колом, більш досвідчені спортсмени  почали «діставати» і об’їжджати нашого гонщика. І серед дванадцяти учасників Діма посів шосте місце, розцінене як призове.

На мою думку,  секрет такого успішного виступу Дмитра ще й у групі підтримки. Це молоді хлопці й дівчата, які спеціально приїхали з Кузнецовська, щоб підтримати свого товариша. Якби ви бачили, як вони вітали  Діму, він для них був справжнім «чемпіоном!»

Учітеся, володимирчани, як потрібно любити і підтримувати своїх, а то складається таке враження, що крім «синьої глини» вас більше нічого не цікавить!

Наступний етап чемпіонату України Західного регіону відбудеться 23 квітня у мальовничому Закарпатському місті Берегове. Тож якщо виїхати трішки раніше, можна буде насолодитися не лише змаганнями, а й подихати чистим, гірським повітрям Закарпаття.

Василь Блищик,

голова мотобольного осередку МФУ у Рівненській області.

ілюстрація з мережі Internet

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити