HomeСпортМотоболВолодимирчани на мотоболі в Білорусі (+фото)

Володимирчани на мотоболі в Білорусі (+фото)

( 0 Votes )

З 22 по 24 квітня в місті Пінськ проходили змагання з мотоболу на кубок Республіки Білорусь.

Отримав запрошення і наш мотобольний осередок. Тож вирішили поїхати на останні три гри, які проходили в неділю, в тому числі і фінал. Зустріли як завжди – привітно. Трішки погомонівши, ми пішли на трибуни, щоб побачити те, заради чого перетнули кордон.

Найбільш видовищним був фінальний матч між командами «Зоря» (Мінськ) і багаторазовим чемпіоном, володарем кубка пінським «Автомобілістом». До речі, у його заснуванні брав активну участь і наш земляк – Віталій Найман, який кілька сезонів поспіль виступав у складі «Автомобіліста». Тож у цьому поєдинку зійшлися «молодість» (мінська «Зоря») і професіоналізм та досвід «Автомобіліста» (Пінськ), багато гравців якого більше 20 років виступають у змаганнях різного ґатунку. Наприклад, Антон Власовець в середині 80-х почав грати в мотобол, а в 1992-1993 рр. грав і за володимирецький «Ситал» разом з Генадієм Лемешевським і Олегом Ісаєвим. Тепер разом з батьками грають і їх діти – Артем Власовець та В'ячеслав Лемешевський.

Повернемося до фіналу. Як і передбачалось, переміг досвід. Після офіційного нагородження я, за дорученням тренера збірної України і Президента команди «Колос» (Нові Санджари) О. Зимовця, передав офіційне запрошення представникам Білоруського мотоболу відвідати Міжнародний турнір  серед ветеранів, який має відбутися на Полтавщині. Самі спортсмени та керівники не проти, тож останнє рішення за керівниками держави. А у нас з'являється шанс побачити на нашому стадіоні не тільки білорусів, а й збірну України. Адже цьогорічний Чемпіонат Європи буде проходити в Нідерландах з 26 по 31 червня.

Тож останній етап підготовки до Європи  збірна планує провести у нас, адже це по дорозі, та й єдине гареве поле, яке залишилося в Україні, знаходиться саме у Володимирці. (У Голландії грають не тільки на гаревих, а й на трав’яних полях). Тож будемо надіятися побачити свято мотоболу і у Володимирці.

А тепер про другий технічний вид спорту – мотокрос. 23 квітня в місті Берегове Закарпатської області і 24 квітня в місті Чернівці відбулися видовищні змагання. Нашу область представляли два спортсмени – Назар Парницький (Радивилів) у класі мотоциклів з об’ємом 65 см3 і наш володимирчанини Віталій Шмига (клас 85 см3).

Фортуна обійняла нашого Віталія лише у Чернівцях на вже знайомій йому трасі, і подарувавши перше місце в класі і друге в командному під егідою МАУ. Тож молоді спортсмени гідно представили нашу Рівненщину.

Уже в травні пройдуть чергові змагання в місті Корець під прапором ФМУ. Хороша нагода побувати на цих змаганнях і підтримати наших.


 

Василь Блищик,

голова мотобольного осередку МФУ в Рівненській області

 

У вас недостатньо прав для коментування.