HomeСпортМотоболВолодимирець може стати місцем проведення першого суперкубку України з мотоболу

Володимирець може стати місцем проведення першого суперкубку України з мотоболу

( 0 Votes )

Селище Володимирець відоме в Україні і за її межами не тільки тим, що в далекому 1973 році прийняло перших будівельників Рівненської АЕС, 4 енергоблоки якої працюють на економіку держави, але й командою з мотоболу, створеною ще на початку 1960-х років.

Враховуючи це, Федерація мотоциклетного спорту України  хоче провести змагання за Суперкубок з мотоболу між чемпіоном України 2016 року – командою «Нива» (с. Вишняки Полтавської області) та володарем Кубка України 2017 року – командою «Восход», м. Вознесенськ (Миколаївської області) на Рівненщині з метою популяризації мотоциклетного спорту.

Розглядаються три варіанти проведення цього заходу: рівненський «Мототрек», мотодром у Володимирці та стадіон у Дубровиці.

У попередніх переговорах клуби дали згоду на проведення цього матчу лише у Володимирці, оскільки на «Мототреці» поле має трав'яне покриття, а у Дубровиці зовсім не відповідає технічним вимогам. Тож Володимирець має можливість стати місцем проведення першого за історію Незалежності  суперкубку України з мотоболу.

Як завжди, для проведення такого заходу потрібне  фінансування. Якщо спільними зусиллями із місцевою владою, і громадою, яка неодноразово доводила свою небайдужість до славної історії мотоспорту в районі, вдасться знайти необхідні кошти, то є можливість провести змагання за суперкубок у другій половині жовтня. Втім, рішення про це депутати селищної ради мають прийняти на сесії.

Запрошуємо усіх шанувальників мотоболу стати співорганізаторами у проведенні матчу, який може назавжди увійти в історію мотоспорту України та Володимиреччини!

 

Василь Блищик,

президент МСТК «Полісся».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити