HomeСпортМотоболВолодимирчанин став чемпіоном України з кантрі-кросу

Володимирчанин став чемпіоном України з кантрі-кросу

( 3 Votes )

Про Віталія Шмигу із Володимирця торік на сторінках газети згадували вже неодноразово. 14-річний спортсмен попри свій вік активно бере участь у різних змаганнях з технічних видів мотоспорту. І в результаті юний гонщик минулого року за підсумками сезону став віце-чемпіоном чемпіонату України з кантрі-кросу у класі 85 см3!

Рік старань, тренувань, клопіткої праці – і Віталій таки став чемпіоном України з кантрі-кросу у класі 85 см3. Змагання проводилися у різних куточках України, зокрема, Львові та Дніпрі.

– Я до останнього не міг повірити, що це відбулося. Однак дуже радий, що мені вдалося виконати поставлене на початку сезону завдання. Було складно, тому що суперники були досить серйозними, добре підготовленими (адже не один рік у цьому виді спорту), на відміну від мене, новачка.  Я дуже вдячний усім, хто мене підтримував, хто за мене хвилювався. Окрема подяка Сергію Аврамишину, який упродовж всього спортивного сезону надавав фінансову підтримку – зазначив спортсмен.

Це останній сезон у класі 85 см3. Далі Віталій згідно регламенту  спортивних змагань мотокросу  повинен переходити у клас мотоциклів з об'ємом двигуна 125 см3 – 250 см3.

Чемпіон не збирається зупинятися на досягнутому. Віталій мріє про більш потужний мотоцикл, завдяки якому можна брати участь у різних змаганнях на теренах України та навіть за кордоном.

Бажаємо і ми успішних стартів юному гонщику в новому році!

 


Ольга ПЕШКО.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити