HomeСпортІнші видиВолейбол: чемпіонське золото у полицьких дівчат

Волейбол: чемпіонське золото у полицьких дівчат

( 1 Vote )


Чемпіонат Рівненської області з волейболу серед дівчат 1999 року народження і молодших, проходив 24-25 листопада в місті Рівне. Участь у цих змаганнях взяло шість молодих колективів області.

Наш район представляли вихованки Полицького відділення Володимирецької КДЮСШ (тренер Анатолій Приходько). У підгрупу до наших дівчат, згідно жеребкування, потрапили Рівненська «РЕГІНА» та вихованки Рівненської ДЮСШ №4. 

Полицькі волейболістки одразу ж взялися за справу. І, показавши найкращий результат в групі, виграли у своїх суперниць з рахунком 2:0 за партіями.

Таким чином, саме наші дівчата отримали право змагатися за чемпіонське звання. Суперником Полиць стала команда обласної спеціалізованої  дитячо-юнацької школи олімпійського резерву (яка виграла в групі у Костополя та Рівненського району).

Та юні волейболістки не знітилися перед рівненськими суперницями. Навпаки: довели їм, що вони сильніші, і стали ЧЕМПІОНКАМИ, вигравши ОСДЮШОР з рахунками 25:21 та 25:10.

Це другий результат вищого ґатунку з волейболу на обласній арені полицьких волейболісток під керівництвом Анатолія Пилиповича Приходька.

 

Олександр Гребень, голова РОВФСТ «Колос»


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити